Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha a nő kezdeményez, akkor a...

Ha a nő kezdeményez, akkor a férfi egyből elveszti a lehetőséget arra hogy küzdjön a nőért, és már nem is fogja annyira érdekelni?

Figyelt kérdés
Csak mondja nagyon sok férfi hogy az igazi nőért küzdeni kell. Tehàt hogyha egy nő kezdeményez akkor már el is veszti a varázsát az egész?
2021. ápr. 21. 16:59
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem kell az ilyennel foglalkozni, a férfiak 95%-a szerint nem szánalmas. Talán arra kell odafigyelni nőként, hogy milyen férfinél akarsz kezdeményezni, de ezzel sok újat nem mondok, erre férfiként is figyelni kell :D .


Talán az ilyen 10/10-es tökéletes kinézetű, "nagyon menő és vagy önelégült" férfiaknál nem érdemes mert ők alapból hozzá vannak szokva, hogy bármilyen nőt megkapnak.

De egy átlagos, normális férfinál biztosan plusz pont, ha egy nő kezdeményez.

2021. ápr. 24. 15:56
 12/16 anonim válasza:

11

Szerintem meg nem. Legalábbis én nem ezt tapasztaltam.

2021. ápr. 24. 17:05
 13/16 anonim válasza:
Azok a gonosz jóképű férfiak...csak csúmyával kezdj, mert az jólelkű...agyamat eldobom.
2021. ápr. 24. 17:09
 14/16 anonim válasza:

Senki nem mondta, hogy gonoszak, de azért elég logikus, hogy egy kezdeményező nőhöz teljesen máshogy áll egy olyan férfi akinek mind a 10 ujjára jut nő, mint az, akinek ez nem megy ennyire egyszerűen. Mint ahogy egy átlag nő is örömmel veszi, ha leszólítják, de egy olyan nőt ez már lehet elkezd idegesíteni akinél naponta 350-en próbálkoznak be. Ez azért nem atomfizika.


De ennek a témának a felvetése ahogy látom számomra is hasznos. Én férfiként sokra tartom azokat a nőket akik mernek kezdeményezni, mert tudom, hogy mekkora bátorság kell hozzá. De azt nem gondoltam, hogy ezzel ennyire egyedi a hozzáállásom.

2021. ápr. 24. 17:25
 15/16 anonim válasza:

14

Persze, jó dolog bátornak lenni. Az én sztorim a következő: megismerkedtem valakivel a boltban, ahol dolgoztam. Rendszeresen, hetente 2x bejött. Én szólítottam meg először. Aztán egy perc alatt kiderült, hogy az egyik unokatestvéremet nagyon jól ismeri. Innentől kezdve sokat beszélgettünk. Én egy idő után mondtam neki, hogy szeretnék vmit lefényképezni és jöjjön velem. Nem jött. :) Itt nem volt vége a történetnek, de ennyit arról, hogy mennyire jó, ha egy nő kezdeményez.

2021. ápr. 24. 18:55
 16/16 anonim válasza:

14-es vagyok. Igenis respect, hogy próbálkoztál. Azt viszont senki nem mondta, hogy mindig siker lesz a történet vége:( . Senki nem jöhet be mindenkinek, mindenkit ér elutasítás. De az biztos, hogy nem lett volna semmi sem jobb, ha oda se mész.


Elég rossz olvasni olyanokat bármelyik nem részéről is, hogy ne kezdeményezzen a másik. Épp elég nehezen találnak az emberek párt mostanában az ilyenek nélkül is. Én azt gondolom, hogy rengeteg boldog párkapcsolat indul úgy, hogy a nő kezdeményez.

2021. ápr. 24. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!