Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt még olyan aki hisz a...

Van itt még olyan aki hisz a kölcsönös megbecsülésben, és szereti sőt igényli is a napi szintű minőségi csevegést?

Figyelt kérdés
Jelenleg ez a két legfőbb dolog amit keresek, és amit én magam is stabilan nyújtani tudok. Esetleg más is van így ezzel?

jún. 30. 21:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

30-as vagyok.

8-as, most értem haza nemrég. Lett már pár jelentkező tegnap és ma, ha ez téged nem zavar akkor nyugodtan írj rám. Vagy akár én rád, meglátjuk.

9-es, az erőltetett csevegést én is, az életről is lehoz az olyan. Pontosan azért keresek olyat, aki őszintén érdeklődik és aki nyitott mindenre, mert ő is ugyanezt keresi amit én, mert ezt szeretné megélni szintén amiről a kérdésem is szól. Birtoklásról pedig szó nincs, mindenki akkor jön amikor tud vagy szeretne. És hiszed vagy sem, aki komolyan veszi a másikat és élvezi is az ittlétet, az többnyire naponta szokott. A megbecsülés pedig az, hogy bánj úgy a másikkal ahogy te is szeretnéd hogy veled bánjanak, pl tiszteld meg beszélgetés közben a figyelmeddel, meg hogy pl nézed annyiba hogy tudatod te mikor érsz rá és mikor nem, és te is aktívan keresed a másik felet, nem csak hetibe amikor neked éppen jó mert semmi dolgod és unatkozol. Kompromisszum, empátia és tolerancia, ha neked erről a birtoklás meg a 0-24 szórakoztatni vágyás ugrik be, akkor nagyon rossz nyomon jársz. Pont ezek ellen jött létre a kérdésem, olyanokat keresni akik szintén komolyan gondolják a napi szintű beszélgetést. Igazából ezt mindenki értette és értékelte is, aki eddig rám írt.

10-es sajnálom és átérzem a helyzeted. De megnyugtatlak, velem pl biztosra mondom hogy nem beszél többet a barátnőd mint veled :)

júl. 1. 17:52
 12/14 anonim válasza:

Férfiként,baráti szinten örömmel beszélgetnék,de napi szinten azért nem.Heti egy - két alkalommal,illetve ha valami érdekes történne.

Ha pedig budapesti az illető,akkor személyesen is akár.


F

júl. 2. 20:05
 13/14 anonim válasza:
Hány éves vagy 12-es válaszoló? Felkeltetted az érdeklődésemet!
júl. 3. 21:01
 14/14 anonim válasza:

13-as, nyugodtan írj privátot :)


12-es

tegnapelőtt 04:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!