Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt még olyan aki hisz a...

Van itt még olyan aki hisz a kölcsönös megbecsülésben, és szereti sőt igényli is a napi szintű minőségi csevegést?

Figyelt kérdés
Jelenleg ez a két legfőbb dolog amit keresek, és amit én magam is stabilan nyújtani tudok. Esetleg más is van így ezzel?

jún. 30. 21:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Vagyok. Csak sajnos férfiként lenne rá igényem, elcseszett dolog, tudom...
jún. 30. 21:49
 2/13 anonim válasza:
Szintén férfiként lenne rá igényem.
jún. 30. 21:58
 3/13 anonim válasza:
Nem vagyok bőbeszédű, unalmas az életem is, így nem biztos, hogy minden nap érdekes beszélgetőtárs lennék, plusz számomra ez a kötelező napi beszélgetés kicsit olyan lenne, mintha fojtogatna a másik, és nem hagyna énidőt nekem, és görcsölnöm kellene azon, hogy "itt az este 8, és megint beszélgetnem kell".
jún. 30. 21:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szentírás a napi csevely sem, és az este 8 főleg nem. Ennél szerencsére rugalmasabb vagyok. Ha kimarad 1-1 nap az is teljesen oké, vagy ha 1-2 naponta beszélünk még az is. Csak bennem meg az kelt ellentmondásos érzéseket, amikor valaki úgy nyilatkozik hogy mennyire érdekled és örül neked, és közben mégis hetente keres. Holott lenne ideje bőven, csak gyakorlatilag minden mást előrébb helyez a rangsorban. Szóval a kölcsönös megbecsülést se véletlen írtam oda.
jún. 30. 22:09
 5/13 anonim válasza:
Lány vagy kérdező?
jún. 30. 22:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, valószínű célszerűbb is lett volna beleszerkesztenem a bemutatkozó üzenetbe.
jún. 30. 22:28
 7/13 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
jún. 30. 22:54
 8/13 anonim válasza:

Engem érdekel a dolog!


Akár az 1-es vagy a 2-es valaszoló is írhat! Esetleg mindkettő...

tegnapelőtt 07:33
 9/13 anonim válasza:

Én kényszernek élem meg az erőltetett csevegést meg beszéltetést. Nem minden nap történik velem érdekes dolog, nem biztos hogy mindig szolgáltatni tudnám az érdekes beszélgetést. Engem inkább fárasztana. De ami inkább zavar a kérdésben az az, hogy megint összemossuk a megbecsülést ezekkel a másikat birtokolni akaró piti igényekkel, hogy 0-24ben szórakoztasson engem valaki. Nem! Nem ezt jelenti a megbecsülés. Vagy ha valakinek ennyiben merül ki, hát nem egymást keressük.



F

tegnapelőtt 13:04
 10/13 anonim válasza:

A barátnőm igényelte, de nem tőlem.

Én is igényeltem, de tőle vártam.

Szerintem mindenki mással többet beszélt, mint velem.

tegnapelőtt 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!