Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találok ideális társat?

Hol találok ideális társat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 25 éves, egyelőre még tinnyei, de hamarosan, Pestre költöző férfi vagyok. Az időmet már régóta, főleg Budapesten töltöm. Rendszeresen sportolok, úszni járok és saját testsúlyos edzést szoktam végezni. Nem vagyok egy otthonülős típus. Jó idő esetén sokat járok a Balatonra. Szóval annak környékéről is szívesen barátkozom. Kisebb- nagyobb társaságban egyaránt jólérzem magam. Legyen szó egy laza bulizásról, vagy akár mélyebb beszélgetésekről, kirándulásról, strandolásról stb. Ehhez keresem megközelítőleg 18-33 éves társaságom.

jún. 24. 14:35
 1/5 anonim válasza:
Végre egy normális bemutatkozás. Írok privátban.
jún. 24. 14:50
 2/5 anonim válasza:

Lányok miért nem tudnak ilyen normális bemutatkozást írni? Mert egy ilyenre inkább ráírok, mint egy "22L/unatkozom"-ra.


Kár, hogy fiú vagyok, de ha barátkozás is játszik, benne vagyok :)

jún. 24. 16:02
 3/5 anonim válasza:
Amikor ennél egy fokkal kreatívabb ismerkedős kérdést írtam ki (férfiként), csak férfiak találtak be, ők is szidalmazni. Jóval több sikert kívánok neked!
jún. 24. 19:22
 4/5 anonim válasza:

Hihetetlenek ezek a szidalmazók. Pedig direkt azért van itt ez az ismerkedős kategória, hogy lehessen akár társat is keresni.

Nem szabad felülni a szidalmazásnak.

jún. 24. 21:34
 5/5 anonim válasza:

Amikor valaki egy hosszú, részletes bemutatkozót írt ki, azt a választ kapta, hogy "ennyit biztos el nem olvasok".


"Nem olvastam el, de nem szeretnék ismerkedni veled"


Meg társai.


Érdekes, hogy a nők igényt tartanak a részletes bemutatkozóra, mégsem jellemző ez rájuk.

jún. 24. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!