Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csinos Szabolcsi hölgyek,...

Csinos Szabolcsi hölgyek, valakinek kedve jönni jövőhéten péntektől vasárnapig ugornyára faházba?

Figyelt kérdés
40 fős ház van foglalva, van még 8 hely. ( csak csinos hölgyek jelentkezéseit várjuk) Pia végtelen mennyiségben, 😌😉
jún. 22. 18:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát férfiként mondom hogy felpezsdült bennem a tesztoszteron ezt a kérdést olvasva. Dobtam egy üzit nézd már meg😀
jún. 22. 19:12
 2/13 A kérdező kommentje:

Mivel sok üzenet jött leírom, hogy a jelenlegi résztvevők nem “csak” férfiak, és csak hölgyeket várunk

19-33 éves korig😌

jún. 22. 19:16
 3/13 anonim válasza:
De azért válaszolhattál volna nekem bro! 😃 Itt nem a legjobb módszer ha csak az utcán leszólítanál pár csajt sokk több esélyed lenne nőt találni! Figyu, miért nem lehet férfiként csatlakozni? Írj már vissza légyszi, nem véletlenül írtam, hidd el
jún. 22. 19:19
 4/13 anonim válasza:
Vicc vagy haver. Itt keresel nőt? Vicc vagy
jún. 23. 11:17
 5/13 anonim válasza:
Sehonnan nem fogsz találni nőt. Max csak ha lennének havercsajaid akiket meghívj
jún. 23. 11:30
 6/13 anonim válasza:
Pont az itteniek mennének el egy ilyen dugibulira, amikor már attól is halálra rémülnek, ha valami pikánsat mersz kiejteni a szádon, vagy ha megkérdezed tőlük, hogy hol laknak? A másik dolog, amibe bele szoktak kötni, az az, hogy te milyen jogon mersz csinos nőket keresni. :D
jún. 23. 11:38
 7/13 anonim válasza:

6

Már ott elbukott az egész, hogy még vissza sem írnak ha megtudják hogy férfi vagy. és nem nő mint ők.

Szóval még el sem jutsz odáig hogy kérdezz bármit is.

jún. 23. 12:06
 8/13 anonim válasza:
#7: De ha egyszer a kérdező többször is egyértelműen leírta, hogy csak nőket várnak, akkor férfi létedre miért erőlteted a kommunikációt? Nem akar veled beszélgetni a kérdező, és kész.
jún. 23. 12:27
 9/13 anonim válasza:
Hát én nem írtam a kérdezőnek. Az nem én voltam.
jún. 23. 12:32
 10/13 anonim válasza:
#9: Oké, akkor bocs, nehéz eldönteni, hogy ki kicsoda. De amúgy ettől függetlenül továbbra is tartom azt a véleményemet, hogy ha a kérdező leírja (többször is, egyértelműen), hogy csak nőket várnak, akkor férfiként nincs sok értelme kapaszkodni. Ő leírta, hogy kit/mit akar, ezt tiszteletben kell tartani, a kérdezőnek jogában áll nem reagálni, ha nem a célszemélyek akarnak kommunikálni vele.
jún. 23. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!