Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt ismerkedni vágyó...

Vannak itt ismerkedni vágyó szingli empaták?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 12:20
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
"Vannak itt ismerkedni vágyó szingli empaták?" Felraksz egy ilyen kérdést, de te nem akarsz ismerkedni. Látjuk, te kötekedni jöttél ide. :D
2023. szept. 17. 13:00
 12/31 anonim válasza:
Nyilván. :D Nulla logika szorult belé és még rosszindulatú is.
2023. szept. 17. 13:02
 13/31 A kérdező kommentje:
11: érdekel ezeknek az embereknek az élete ilyen szempontból. De neked ez magas.
2023. szept. 17. 13:06
 14/31 anonim válasza:

9: Köszönöm ^^ Szerintem is jogos volt a kérdésem... Még akkor is ha csipkelődő humornak szántam.

A nárcisztikus ellentétes pólusa az empath (kodependens, szeretetéhes, megfelelési kényszeres), mágneses erővel vonzzák be egymást.


10: Nem írtad hogy ismerkednél, csupán a kérdés így szól hogy van-e itt ismerkedni vágyó... Hmm...

2023. szept. 17. 13:06
 15/31 anonim válasza:

Tőlem ugyan nem kérdeztél semmit. (#5 vagyok)

Azért az durva, hogy te kapásból invalidálod mások állításait 0 információ alapján (ergo burkoltan nevezel mindenkit hazugnak), de nekem nem lehetett tapasztalatom az ide írogató kommunikációs analfabétákkal, akik azt sem hajlandók elárulni hogy milyen neműek és hol laknak.

2023. szept. 17. 13:07
 16/31 anonim válasza:
13: Dehogy érdekel téged. Ha valóban érdekelne, akkor nyitottsággal, szeretetteljes pozitív energiával közelednél.
2023. szept. 17. 13:08
 17/31 A kérdező kommentje:

12: itt produkáljátok magatokat, pedig semmi jó nem szarmazik belőle. Meg is kaptátok, hogy nem érdekeltek, de csak azért is tovább csináljátok.

Valódi empaták🤷🤦🤣 Semmilyen tekinyettel nem vagytok semmire, csak a törékeny egótokra, ami már ennyitől repedezik, hogy el lettetek utasítva egy ismeretlen által. A nárcisztikus tendenciákat azonnal projektáltátok is. Ennyit tudtok. Na égessetek még magatokat, lécci.

2023. szept. 17. 13:11
 18/31 anonim válasza:

Nem érdeklünk, de azért csak válaszolgatsz még. :D És a te logikád alapján nem állítottuk mindannyian, hogy empaták lennék. Szövegértési probléma rendesen befigyel. :D


És azt áruld el légyszi, hogy mi az a "tekinyet" ? :D

2023. szept. 17. 13:17
 19/31 A kérdező kommentje:

Ti,az eddigi válaszolók nem érdekeltek. Tudtam, hogy az NPD-seket rögtön triggerelni fogjaegy ilyen kérdés, de továbbra is érdekel a valódi empaták társasági élete. Az eddigi válaszolokból pedig semmi nem érdekel.

Még egy typo-n való béna gaslighing próbálkozás sem.

2023. szept. 17. 13:20
 20/31 anonim válasza:

Te se érdekelsz minket, meg gyaníthatóan senki mást sem, különben nem gyakorin próbálnád kétségbeesetten provokálni az ismeretleneket. Ez már egy külön szintje a magányosságnak és rosszindulatnak.

Mi se érdeklünk téged. Mindenki mehet a dolgára. A modik úgyis rövidesen törölni fogják a kérdésedet. ;)

2023. szept. 17. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!