Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magyar lányok összejönnétek...

Magyar lányok összejönnétek egy helyes, sexy cigányfiúval?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem?

2023. aug. 23. 19:57
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

Kérdező, ha csendben maradtál volna, nem csináltál volna magadból szánalmasan nagy hülye bohócot! Főleg a kis butázásoddal váltottad ki az év hülyéje címet.


Direkt írtad ki angolul, hogy sexy. Értjük, de mi indokolta, hogy egy magyar szövegben angolul írj egy szót, ha az megvan ugyanúgy magyarul is?


Jól megmagyaráztad, hogy miért tetted ki a kérdést, bár messziről süt belőle, hogy hazugság, inkább csak a komplexusod van. Ez is felesleges volt, de legalább jót röhögtem rajtad.


"Te kis buta! Egy ilyen rövid kiírásba hova tömörítsek annyi vesszőt?



Inkább hallgass, és ne okoskodj. :)" - ez annyira tetszett, hogy idemásoltam. :D

Tehát még csak nem is azzal jössz, hogy bocsi, fáradt voltam, vagy nem figyeltem és a billentyűzet, vagy akármi, hanem hogy ez így helyes, és én vagyok a buta, mert több vesszőt tennék bele, pedig nem lehet. Magyarul ellenőrizted magad, és még mindig nem jöttél rá a hibádra, tehát tényleg nem tudod, de meg vagy győződve arról, hogy okosabb vagy nálam.



"Magyar lányok összejönnétek egy helyes, sexy cigányfiúval?

Ha nem miért nem?"


Segítek, tanulj! Így kellett volna helyesen írni:



"Magyar lányok(VESSZŐ, VAGY FELKIÁLTÓJEL) összejönnétek egy helyes, SZEXIS (magyarul, nem angolul) cigányfiúval?

Ha nem(VESSZŐ) miért nem?"


Tehát te magad járattad le magad, hogy ilyen rövid szövegbe milyen sok hibát írsz anélkül, hogy tudnád, de én vagyok a "buta". :D


Egyébként az is meglepett, hogy azért nem jönnél össze magyar nővel, mert a magyar nők szinte mindegyike félrelép. Hát nem tudom, hogy lenne-e hűség tekintetében különbség roma vagy magyar nők között. Szerintem itt is inkább ott van a gond, hogy te nem tudsz eleget letenni az asztalra. Nem pénzben, hanem személyiségben.

De szerintem veled se magyar-, se cigánylány nem áll szóba, csak egy szánalmas kis incel vagy. Persze, helyes és szexi! Még jó, hogy azt nem írtad, hogy okos, jó helyesíró! :D


Mindenesetre bearanyoztad a reggelemet, kell a nevetés.


Mindazonáltal bocsánatot kérek tőled, mert nem illik a hülyéket kinevetni, én mégis ezt tettem.

2023. aug. 24. 09:00
 22/39 A kérdező kommentje:

#21-es!


Az a nevetséges, hogy te belemész ennyire és próbálsz okoskodni, hogy miért is tettem fel a kérdést.


Többször raktam már ki az oldalra kérdést. Volt, mikor jobban odafigyelve a helyesírásra, volt mikor nem. DE! Akkora helyesírási hibákat sosem vétek még a mindennapokban sem, hogy azt kommenteld nem tudok helyesen írni.


Nagyon sok nővel együtt voltam már életemben és sosem ők dobtak, hanem én őket…


Magyar lány csak egy volt akivel komoly volt. A többi az csak összejárós volt. Nem hiába.

Nem csak én mondom, hogy a magyar lányok/nők/ hűtlenek, félrelépnek egy idő után vagy már hamarabb. Hanem a MAGYAR ismerőseim. :)


Tudod, az a butaság, hogy nem ismerjük egymást és ítélkezel felettem.

Szerintem meg az a gáz, hogy te kijelented, hogy okosabbnak hiszem magamat nálad. Meg vagy győzödve, hogy butább vagyok Tőled. Ez sokat elárul rólad. :)

2023. aug. 24. 10:42
 23/39 anonim válasza:
Mi vaaaan itr
2023. aug. 24. 10:45
 24/39 anonim válasza:
Ha nincsen szakmája, egzisztanciaja azert nem, ha dúsgazdag roma akkor meg azért
2023. aug. 24. 11:14
 25/39 A kérdező kommentje:

#22-es!


A #11-es hozzászólásodban neked is van helyesírási hibád… most akkor álljak beléd pitiáner módon? :)

2023. aug. 24. 11:29
 26/39 anonim válasza:
Kérdező akkora arcod van, dik má more
2023. aug. 24. 11:31
 27/39 anonim válasza:
A magyar lányok hűtlenek, de ők legalább nem a saját testvèrükkel/apjukkal lèpnek fèlre, mint a cigányjányok.
2023. aug. 24. 13:37
 28/39 anonim válasza:
Nana. Tegyétek ODA HOGY TISZTELET A KIVÉTELNEK.!!!!!
2023. aug. 24. 14:55
 29/39 anonim válasza:
Soha
2023. aug. 24. 18:03
 30/39 anonim válasza:
Nem mindenki baszik össze vissza ha már ki kell írjaaaamm.
2023. aug. 24. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!