Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magyar lányok összejönnétek...

Magyar lányok összejönnétek egy helyes, sexy cigányfiúval?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem?

2023. aug. 23. 19:57
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Egyébként még azért sem, mert a vesszőről sem az írásjel jut eszedbe, hanem a fasz. Legalábbis elégé spóroltál vele, mintha drága lenne.
2023. aug. 24. 00:40
 12/39 anonim válasza:

Most ez milyen ki írás, én is roma vagyok, se írni nem tudsz, sem a tisztelet sem ismered. Biztos kis 12 éves gyermek vagy. Menj vissza tanulni.

🤷‍♀️🤷‍♀️

2023. aug. 24. 02:36
 13/39 anonim válasza:

ma 02:36

Igazad van! Bár mondjuk az írás (nyelvtan, fogalmazás) neked sem az erősséged. :( Tanulhatnátok együtt akár, úgy hatékonyabb.

2023. aug. 24. 06:56
 14/39 anonim válasza:
És ha fehér?
2023. aug. 24. 06:58
 15/39 anonim válasza:
Én is cigány vagyok.
2023. aug. 24. 07:04
 16/39 anonim válasza:

Tud helyesen írni? Ez a küszöb alatti szint. Ha ez nincs meg, akkor észre se veszem, legyen roma vagy magyar. Ez az igényesség és az intelligencia, műveltség minimális együttes jele, ezért is fontos.


Ha csak idefosik egy tőmondatot, akkor csak egy szarkupacot látok, és nyilván egy szarkupaccal nem jönnék össze, legyen az roma vagy magyar szarkupac, és lényegtelen, hogy a szarkupacnak van-e autója stb.

2023. aug. 24. 07:09
 17/39 A kérdező kommentje:

Több kommentelőtől megkaptam, hogy nem tudok helyesen írni.

Kenterbe vernék pár magyart helyes írásban :)


A sexy szót direkt írtam angolosan, de kössetek ebbe is bele!


Én sem jönnék össze magyar nővel, mert a mai magyar nők szinte mindegyik egykaptafa előbb-utóbb félrelépnek titokban, nyiltan tökmindegy.


Ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert szimplán kíváncsi voltam, de nyugi ahogy nálatok ugyanúgy nálunk is megvan az előítélet! (sajnos)

2023. aug. 24. 07:30
 18/39 anonim válasza:

Én is cigány fiú vagyok, de én nem jönnék össze cigány lánnyal (max ha nagyon nagy kivétel lenne, fehér bőrrel)

Én nyugisabbnak tartom a magyar lányokat, és sokkal több a fehér, szép :)

2023. aug. 24. 07:35
 19/39 A kérdező kommentje:

#11-es!


Te kis buta! Egy ilyen rövid kiírásba hova tömörítsek annyi vesszőt?


Inkább hallgass, és ne okoskodj. :)

2023. aug. 24. 07:37
 20/39 anonim válasza:

A stílusod és írásmódod alapján akkor sem jönnék össze veled, ha vérmagyar lennél.


Amúgy pont hogy a c...oknál (mármint a kultúra, nem az etnikum) szokás az, hogy mindenki mindenkivel csinálja.

2023. aug. 24. 08:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!