Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ismerkednék femboyokkal,...

Ismerkednék femboyokkal, sziszikkel, vannak ilyenek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 17:24
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:

De miért lennének aberrált állatok? Az állatok élőlények, maga az emberi faj is állat, csakúgy mint a többi. Az, hogy ez aberráció, nincs bizonyítékod, csakis véleményed. Természetesen én sem tudom bizonyítani, hogy nem aberráció, de te sem azt, hogy igen. Tehát csak véleményed van, ahogy nekem is, nem pedig megdönthetetlen információd.

Tehát ki az aberrált?

2023. júl. 26. 14:08
 12/33 anonim válasza:

"Tehát ki az aberrált?"


a femboyok és sziszik xd

2023. júl. 26. 14:37
 13/33 anonim válasza:
Szerintem pedig az, aki más emberek iránt érez gyűlöletet úgy, hogy az sosem ártott neki.
2023. júl. 26. 17:34
 14/33 anonim válasza:
10,nem,csak az idiotizmust,devianciát,ami láthatóan téged is megfertőzött.Igen,már a látvány és a viselkedés is befolyásol egy fejlődésben lévő egyént,de ettől jóval tovább megy az lmbtq terror.Láthatóan gőzöd sincs az emberi viselkedésről és csak a szokásos neokommunista/globalista propagandát tudtad visszanyafogni.És valószínűleg arról sincs semmi fogalmad,hogy miért is támogatják annyira az lmbtq projektet.
2023. júl. 26. 22:31
 15/33 anonim válasza:
11,szerinted?Hogy tudsz ilyen hülyeségeket kérdezni?Te amúgy állatnak tartod magad?Úgy is viselkedsz?Ólban vagy ketrecben élsz?Kicsit művelődjél már!Értem,hogy kerülöd az iskolát,de vannak könyvek,olvasgassál!
2023. júl. 26. 22:48
 16/33 anonim válasza:

"már a látvány és a viselkedés is befolyásol egy fejlődésben lévő egyént"

Akkor ezek szerint... te meleg lennél most, ha kisgyerekként meleg párokat látsz? Téged meleggé lehetne "varázsolni"? Lehet csak nem vagy tisztában a saját szexualitásoddal, ki tudja...


"Láthatóan gőzöd sincs az emberi viselkedésről"

Tehát egy "normális" ember szívből gyűlöl olyan embereket, akik nem a többséghez tartoznak? A gyűlölet a normalitás? A szeretet és az elfogadás pedig nem tartozik az emberi viselkedéshez?


"Te amúgy állatnak tartod magad?"

Biológiailag (ha már sokszor hivatkoznak erre) mindenki állat. Az ember is állat, csak az állatok közül az ember a legokosabb és a többi állat aligha éri fel.

2023. júl. 26. 23:18
 17/33 anonim válasza:

"te meleg lennél most, ha kisgyerekként meleg párokat látsz? Téged meleggé lehetne "varázsolni"? "


nem a 14-15-ös vagyok de igaza van, ha egy gyerek b-zikkal van körülvéve akkor valószínűleg ő is azzá fog válni, gyerekkorban alakul ki a szexualitás

2023. júl. 26. 23:51
 18/33 anonim válasza:

Sajnálatos hogy ennyire buta emberek vannak😐 Elképesztő, hogy vannak akik azt gondolják, hogy ha a gyerek mesét olvas, és eljut ahhoz a részhez, ahol a királylány megpuszilja a békát, akkor a gyerek az animalszexet fogja kedvelni.

És arról végképp fogalmam sincs, hogy lehetnék neokommunista/globalista, mikor közöm nincs a politikusokhoz, sose szavaztam stb. Akkor te meg egy droid vagy, akinek nincs önálló véleménye, csak azt fújod, amit orbán királyod a szádba ad😅

2023. júl. 27. 04:11
 19/33 anonim válasza:

17-es, sajnálom, rossz hírem van.


"igaza van, ha egy gyerek b-zikkal van körülvéve, akkor valószínűleg ő is azzá fog válni, gyerekkorban alakul ki a szexualitás"

Nincs igaza, ha ez igaz lenne, akkor a melegek nem léteznének, mert ők heterókkal voltak körbevéve. Attól nem leszel meleg, ha melegeket látsz.

Inkább az a valószínűbb, hogy a gyerekek felnőve nagyobb arányban lesznek elfogadóbbak a melegekkel szemben. A szexualitást viszont nem lehet csak úgy módosítgatni, csűrni-csavarni.


És a rossz hírem: ha ezt tényleg így gondolod... ha azt gondolod, hogy ha gyerekként sok meleget láttál volna, akkor most meleg lennél, akkor nálad minimum langyos a víz.

2023. júl. 27. 05:49
 20/33 anonim válasza:

16,igen,egy fejlődésben lévő gyerek szexualitása befolyásolható,ezekkel a valamikkel.Mit nem fogsz fel ezen,ennyire gügye vagy,vagy csak megint okoskodsz,ferdítesz,terelsz?Vajon miért ordítozzák azt ezek a valamik,hogy a nem deviánsok gyerekeiért jöttek?


Te most mi a francról beszélsz?Szeretet,gyűlölet?Már megint szándékosan mellébeszélsz.A deviánsok gyűlölik azokat,akik nem fogadják el a deviánsok elmebeteg,torz eszméit,szexuális nézeteit és gyűlöletként jelenítik meg a deviánsok elleni védekezést.Pszichiátrián lenne a helyük,nem a betegséggel van a baj,azzal van a baj,hogy ráerőltetik a betegségüket a többségi,nem beteg társadalomra.Igen,a homoszexualitás betegség,fogd már fel végre,vagy olvassál,bár kételkedek abban,hogy bármit is képes vagy felfogni.


És úgy is élsz,viselkedsz,mint egy állat?Mint egy kutya?Kutyának tekinted magad?Van baj nálad rendesen.Szüleid tudnak róla,hogy komoly betegséggel küzdesz?Adjak kontaktot pszichiáterhez?Szerintem tudna segíteni rajtad.

2023. júl. 27. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!