Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ügyes, értelmes lányokkal...

Ügyes, értelmes lányokkal ismerkednék?

Figyelt kérdés

Igen, ügyes és értelmes lányokkal ismerkednék, ennek oka, hogy ügyetlen és ostoba vagyok és jó lenne, ha ez kiegyenlítődne legalább egy átlagos szintre.

24F



2023. júl. 4. 11:12
1 2
 1/13 ShadowGanxter válasza:

Nekem írhatsz!


85/L

2023. júl. 4. 11:22
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves, de azt hiszem az ajánlatot vissza kell, hogy utasítsam, mert a kettőnk között lévő korkülönbség véleményem szerint nem megugorható és hosszú távon nem tudnánk együtt élni, tekintve, hogy ön a jövőben hamarosan már másik univerzumban fogja boldogítani a lelkeket.
2023. júl. 4. 11:31
 3/13 anonim válasza:
Inkább keress egy ügyetlen ostoba csajt. Mínusz+mínusz=plusz
2023. júl. 4. 12:19
 4/13 anonim válasza:
Szerintem kevesen csajoztak még be úgy, hogy lejáratják magukat. A lányok általában az erősségeket jobban szeretik, legközelebb próbáld azt, ez olyan mintha azt akarnád, hogy megsajnáljanak és amiatt adjanak esélyt.
2023. júl. 4. 12:24
 5/13 A kérdező kommentje:

3-asnak

Mínusz+Mínusz = mínusz

Mínusz-Mínusz = plusz

Ez általános iskolás matematika...

2023. júl. 4. 12:34
 6/13 anonim válasza:

Ha már itt tartunk -3-(-1)=-2 tehát, amit te írtál hülyeség, ő úgy értette ha negatívat akarsz kivonni akkor az előjel plusz lesz. Amit te írtál nem jó mert negatívból kivonva negatívot lehet negatív az eredmény.

Általános iskolás matematika, meg gimnáziumi logika kell hogy megértsd szóval remélem érettségiig jutottál.

2023. júl. 4. 14:09
 7/13 anonim válasza:
Ha ilyen csajokat keresel, akkor a legjobb helyre jöttél. Ja, bocs, mégsem.
2023. júl. 4. 14:52
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os ***ardált vagy?

Ugyanazt írtam te idióta barom

Mínusz tehát a te esetedben -3

- tehát a te esetedben egy - aritmetikai operátor

Mínusz tehát a te esetedben -1

= plus -> tehát a te esetedben -2, ami nagyobb, mint a -3, mert ba**meg a - - ból plusz lett.

Nem azt írtam, hogy minden minusz számból ha kivonok egy mínusz számot, akkor pozitív számot kapok, remélem az irodalom érettségiig eljutottál.


Mi az hogy ő úgy értette?

Ő azt írta h mínusz + mínusz = plusz, ami nettó hülyeség, mert -2 + -2 = -4, úristen menj és fogjatok kezet, mert mindketten ugyanannyira értetek ehhez úgy látom.

2023. júl. 4. 15:14
 9/13 anonim válasza:
Az ügyes és értelmes lányok messziről elkerülik az ostoba fiúkat akkor is ha ez csak egy troll kérdés. Ostoba fiúkkal csak ostoba lányok jönnek össze. És tudod, két ostobából sosem lesz okos, de még félokos sem. De igazából az okosból és az ostobából sem lesz kiegyenlítődés. Ebből te ugyan olyan ostoba (gondolom fideszes) maradsz. Ezen már senki és semmi nem tud változtatni sajnos. Csak egyetlen megoldás létezik. Öltözz narancssárgába, orbánnal a pólón és járj így az utcán. Ekkor a sok ostoba fideszes téged okosnak fog látni. Tehát az ostobák között tünhetsz okosnak.
2023. júl. 4. 15:19
 10/13 anonim válasza:
Még ha igazad is van nagyon sok mindent elárul a hülyékkel folytatott veszekedésed. Elég kiábrándító stílus a kérdés is de a válaszaid is. Simán el lehetne engedni az idiótákat akik beléd kötnek de neked muszáj a szintjükre alacsonyodnod.
2023. júl. 4. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!