Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk! Sokkal kevesebb szerinte...

Fiúk! Sokkal kevesebb szerintetek az esélyem a fiúknál úgy, hogy műtét miatt az egész hátam merev, és pl nem tudok pucsítani, stb..? Nagyon zavarna titeket?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Az zavarna, hogy ilyen butuska vagy.
2023. febr. 2. 16:11
 12/22 anonim válasza:
Egyáltalán nem hülyeség amit kérdez, sajnos van pár ember aki simán képes elhagyni ezért az egy dologért. Van aki azért hagyja ott a barátnőjét mert nem hajlandó az orális vagy anális szexre, esetleg bizonyos pózokra. Vagy ha nem ishagyja ott de megcsalja. Gondolom a kérdező is hallott már pár ilyen esetet amikor egy adott dolog megléte vagy hiánya miatt hagytak el lányokat, és ezért most aggódik. Netán volt is már ilyen tapasztalata.
2023. febr. 2. 16:37
 13/22 anonim válasza:
Szerintem ő nagyon fiatal még. Tuti 20 alatti és elég alacsony az önbecsülése szegénynek.
2023. febr. 2. 16:41
 14/22 anonim válasza:
Ez annyira semmiseg h csak na. Ne parazz rajta
2023. febr. 2. 17:09
 15/22 anonim válasza:
Nem zavarna egyáltalán, ismerős a hátműtét-, és az ilyen jellegű problémák.
2023. febr. 2. 17:28
 16/22 anonim válasza:

Figyelj, lesz aki nem fogad el így, van akit egyáltalán nem ez fog érdekelni. Érthető a kérdes egyébként, de ezért szerintem nem kell pánikba esned, meg fogod találni a hozzád méltót.✌️

Engem például nem zavarna, csak az ha te ezen kattognál folyamatosan.

(24/f)

2023. febr. 2. 18:55
 17/22 anonim válasza:
Kérdező, ezek szerint te enyhe fokban mozgáskorlátozott vagy. Ez nyilván nem előny, de azért nem hangzik végzetesnek. Vannak dolgok, amiket nem csinálhatsz, pl. futás, biciklizés, nehezebb súly fölemelése stb.?
2023. febr. 3. 02:59
 18/22 anonim válasza:
Aki nem csak a lyukat látja benned, azt nem fogja zavarni.
2023. febr. 3. 05:22
 19/22 anonim válasza:

A kérdéssel nincs gond, jól meg van fogalmazva benne a helyzet és az aggodalmad, lényegre törő. A válaszolókkal van gond, akik nem tudnak kérdésre válaszolni, csak kötözködni.

Nem gond, bár lehetnek olyan helyzetek (és itt most nem a szexre gondolok), amikor jól jöhet. Ettől még nem feltétlen gond a hiánya. Úgy érted, hason fekve egyáltalán nem tudod a feneked megemelni? Mert egyenes háttal is meg lehet, szerintem.

2023. febr. 3. 15:36
 20/22 anonim válasza:

Ha megtalálod azt a fiút, aki szeret majd őszintén úgy, ahogy vagy, azt nem fogja zavarni semmi benned.


F40

2023. febr. 3. 17:23
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!