Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Második randira már illik...

Második randira már illik vinni valami kis ajándékot igaz?

Figyelt kérdés

Első randira felesleges szerintem. Virágot meg pláne nem. Második randin viszont már azért jól esik a lánynak igaz?

Mit vigyek szerintetek? Annyit tudok, hogy a csokit szereti nagyon, viszont egy doboz raffaello szerintem többet mondó. Ti mit szoktatok vinni?


2022. nov. 10. 11:24
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

xD

Szerencsétlen lány, már most sajnálom. Csóri egy csokit nem kaphat.

2022. nov. 10. 12:38
 12/21 anonim válasza:
8. vagyok. Nem röhög, én 30 vagyok, ő 39. :D Nekünk is furcsa azért ez a lángolás, de napi 6-10 óra telefon, chat és Viber kombó mellett szerintem meg lehetett azért jobban ismerni egymást! :D 4. randira készülünk, eddig minden szuper!
2022. nov. 10. 12:39
 13/21 anonim válasza:
Készülj, mert megkéri a kezed majd, hisz ez már a 4. randi.
2022. nov. 10. 12:58
 14/21 anonim válasza:
Vigyél neki egy kosár újszülött sündisznót, azok cukik, és nincs bennük csoki.
2022. nov. 10. 13:23
 15/21 anonim válasza:
Igazad van, tudniillik, hogy a Raffaello többet mond minden szónál… 😂😂😂
2022. nov. 10. 13:42
 16/21 anonim válasza:
Gumit max
2022. nov. 10. 13:49
 17/21 anonim válasza:
Én személyes szerint virágnak örülnék a legjobban, de talán nem az első és második randira, hanem amikor már kicsit komolyodni látszik a dolog, ezzel is jelezve, hogy a másik fél is komolyan gondolja.
2022. nov. 10. 14:09
 18/21 anonim válasza:

Én soha életemben nem vártam el semmilyen ajándékot csak azért, mert randira megyek valakivel. Nem is számítanék rá és furcsa lenne, az én ismeretségi körömben ez nem divat/nem illendőség - nálunk nincs ilyen szabály/elvárás. Mintha azért adna ajándékot, hogy majd cserébe adjak én is valamit...

Az is elég nagy ajándék, ha elviszed sütizni és te fizetsz. A lényeg, hogy kedves és rendes legyél vele.

Pl én nem szeretem a virágokat, csokit igen, de mi van ha a lány allergiás? Az meg olyan ciki, ha visszaadja, hogy bocsi, nem tudom megenni...

Hány évesek vagytok egyébként?

2022. nov. 10. 14:36
 19/21 anonim válasza:
#18 Örülök, hogy vannak normálisan gondolkodó emberek is itt. hidd el, szerintem a többség ugyan így gondolja, csak itt van pár agymosott fura ember aki erőltetett illemszabályok alapján ismerkedik. Kész röhej.
2022. nov. 10. 15:33
 20/21 anonim válasza:
Milyen nőd van? Én össze se jönnék valakivel, aki így beszél, hogy romi...
2022. nov. 10. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!