Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Társkeresőn ismertem meg egy...

Társkeresőn ismertem meg egy lányt, nem kifejezetten tetszik, de nagyon barátságos és szeretnék a barátja lenni, holnap találkozunk megint, de a barátságon kívül semmit nem akarok. Nem akarom elmondani mert az olyan mintha lezárnám. Találkozhatunk?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki azt, hogy barátságnál nem érzel többet. Joga van tisztán látni, fordított esetben nyilván te sem örülnél, ha hülyítenének, miközben neked esetleg mélyebbek az érzéseid.
2022. nov. 4. 17:53
 2/8 anonim válasza:
Ne találkozzatok, felesleges elhúzni előtte a reménymadzagot.
2022. nov. 4. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:

Viszont ha elmondom neki, hogy csak barátság, akkor olyan érzése lesz mintha le akarnám rázni vagy valami. Ezért nem akarok semmit mondani.

Ha nem érintem meg, nem csókolom meg, nem nyomulok, csak barátságos vagyok akkor idővel rájön. Nem hiszem, hogy ezt túl kell magyarázni. De nem tudom.

2022. nov. 4. 18:18
 4/8 anonim válasza:
Le akarod rázni, nem? A barátságlufi kipukkadós.
2022. nov. 4. 18:22
 5/8 anonim válasza:
De miért akarsz vele barátkozni? Nincsenek barátaid?
2022. nov. 4. 18:22
 6/8 anonim válasza:

Tarskereson ismerkedtetek meg tehat nem fog rad ugy tekinteni mint baratra


Valaszthatsz hogy vagy elmondod neki most lehet picit megbantod de legalabb oszinte voltal

Vagy pedig jatszadozol meg az erzeseivel lehet beledszeret es ha aztan mondod el neki valszeg csalodni fog es megutal.

2022. nov. 4. 18:25
 7/8 anonim válasza:

Nem bunkóságból, de kb. mikor mondanád el neki, hogy csak barátságot érzel iránta, az esküvő előtt, vagy a 2. gyerek után?


Amit most csinálsz, azt hívják töketlenkedésnek.

Társkeresőn ismerkedettetek meg, ott az ember nem barátokat keres. Nyilván ő is párkapcsolatra vágyik, és nem fair húzni az idejét, csak mert neked olyan szívmelengető vele beszélgetni. Nyugodtan mondd el neki, hogy nem úgy érzel, de ha részéről is rendben van a dolog, akkor nagyon szívesen tartanád vele kapcsolatot.

2022. nov. 4. 19:34
 8/8 anonim válasza:
Szemét vagy. Átvered szegényt
2022. nov. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!