Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Honnan tudtatok szerezni...

Honnan tudtatok szerezni szalagavatóra párt?

Figyelt kérdés

Van egy olyan kisebb "bibi", hogy ugye lesz a szalagavató, ahova mindenki külsőst hoz, hiszen lány iskola, elvétve van 1-1 fiú.

Sajnos tesóm nincs, és fiú barátaim sem.

(A párommal meg nyáron mentünk szét).



Ti hogy "szerezzetek" párt táncra?🥺


2022. aug. 30. 16:37
1 2
 11/14 anonim válasza:

Majdcsak találsz :D

Ajánlanám magamat, de falában van, és a fényképező gép sem szeret 😂😂

Szakállas rocker hülyén néz ki egy keringőn 😂😂😂

Társkeresőt javaslom.

Írd ki miért kellene csak táncra egy pár, órabért meg fizetsz neki érte tán.

Meglehet oldani így is :)

2022. aug. 30. 19:49
 12/14 anonim válasza:
Én is csak azért nem ajánlottam fel magam, mert bár szerettem volna, sose csináltam, nem biztos hogy be tudnám tanulni elég jól. Ha még a magamét elszúrom oké, de nem szeretném elrontani egy olyan lányét akinek ez az álma.
2022. aug. 30. 19:50
 13/14 anonim válasza:

Én tudok bécsi keringőzni, már szalagavatón és gólyabálon is így táncoltam, így ellenemre ugyan nincs (mondhatni pesti vagyok), de ahhoz meg kéne ismerjelek, mert idegennel azért csak nem akkora deal 😅

21/F

2022. aug. 30. 22:05
 14/14 anonim válasza:

Én simán megkérdezném a 15 évest a helyedben. Nálunk gyakran kértek fel elsőéves 14-16 éves fiúkat és semmi probléma nem volt ebből.

Esetleg lánnyal táncolni? Nálunk ez is engedélyezett volt, lehetett frakkban is a másik meg rendes keringőruhában is, a tánctanár pedig nagyon ügyesen beépítette őket a koreográfiába. Persze ehhez kell ilyen hozzáállású közeg is.

2022. szept. 7. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!