Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Honnan tudtatok szerezni...

Honnan tudtatok szerezni szalagavatóra párt?

Figyelt kérdés

Van egy olyan kisebb "bibi", hogy ugye lesz a szalagavató, ahova mindenki külsőst hoz, hiszen lány iskola, elvétve van 1-1 fiú.

Sajnos tesóm nincs, és fiú barátaim sem.

(A párommal meg nyáron mentünk szét).



Ti hogy "szerezzetek" párt táncra?🥺


2022. aug. 30. 16:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem egyszerű a dolog, mert ha még lenne is kedve valakinek táncolnia veled, amikor a próbák vannak ő jó eséllyel suliban van vagy dolgozik. Legalábbis nálunk bizonyos órák helyett voltak a próbák, így külsős aligha tudott volna csatlakozni. Nálatok ez hogy lesz? Ruha a fiúra mindegy, ami van neki elegáns, alkalomhoz illő jó lesz, vagy bérelnie/vennie kell? Ez mind nem mindegy.
2022. aug. 30. 16:42
 2/14 A kérdező kommentje:
A próbál délután lennének, illetve a ruha annyiból mindegy, hogy azt természetesen én álnám, hisz most neki mivel nem kell, felesleges pénzkidobás lenne...
2022. aug. 30. 16:46
 3/14 anonim válasza:
Ha egyetemvárosban laksz akkor esetleg ismerősi körből random egyetemisták?🤔
2022. aug. 30. 16:49
 4/14 anonim válasza:

Helyileg hol van?

Mi meg az osztályban csak fiúk voltunk, mert fiús szakmát tanultunk. Volt gimi rész is ahol voltak lányok, de ők többnyire osztálytársakkal mentek, így nehéz volt. Egy-két osztálytáramnak sikerült, volt aki tanárt kért fel, sokan, köztük én is, kihagytuk. A felvételt visszanézve szép volt, szívesen kipróbáltam volna ha lett volna lehetőségem rá. De nem vagyok az a rámenős típus se, aki csak emiatt jópofizik egy lánnyal, mint ahogy azt pár osztálytársam tette. Szóval megértem a helyzeted, nem egyszerű.

2022. aug. 30. 16:58
 5/14 A kérdező kommentje:

Budapest...

Az a baj tényleg, hogy alapvetően nem vagyok én se "letámadós" típus, és sajnos baráti körben sincs fiú (vagy aki van, 15 éves)😄

2022. aug. 30. 17:03
 6/14 anonim válasza:
Hát igen, az nem szerencsés. De talán még nem késő, próbálj meg fiúkkal barátkozni, aztán hátha lesz valaki aki szívesen menne veled és meg tudja oldani a próbákat. Vagy már nagyon késő?
2022. aug. 30. 17:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, még van 2-3 hónap... Csak hát azért... Na igen. Sok az idő, csak néha kevésnek tűnik 😅
2022. aug. 30. 17:19
 8/14 anonim válasza:
Mármint a próbák kezdetéig van 2-3 hónap? Mert akkor még nincs veszve semmi :) Ha a műsorig, akkor már necces, de nem kivitelezhetetlen szerintem. A lényeg hogy ne add fel, én megtettem és megbántam, de hát az időt nem lehet visszaforgatni.
2022. aug. 30. 17:22
 9/14 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam, elkezdtem régebbi fiúbarátokat/osztálytársakat keresni, végül egy távoli ismerős családnál derült ki, hogy a fiuk arrafele jár egyetemre. Utolsó pillanatban sikerült összehozni
2022. aug. 30. 19:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Uu köszönöm, ez most olyan lélek tartó volt ❤️😅
2022. aug. 30. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!