Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » (Budapesten 11. kerület)...

(Budapesten 11. kerület) Masszőr képzést csinálok. Arra gondoltam, hogy több tapasztalatot szerezzek több alany kellene. Eljönnél ha ingyen kapod de persze nem profi csinálja? 31/F

Figyelt kérdés
4 fajtát tanulok. Svéd masszázs, Gerinc regeneráló, Lágy csontkovácsolás, Nyirok masszázs.

2022. júl. 6. 13:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hogy zajlik egy egy ilyen tanfolyam, meglehet belőle élni?Nyilván ugye az a kérdés hogy a gyakorlatot a tanuló hogyan szerzi meg, illetve a leendő kuncsaftokat.
2022. júl. 7. 07:40
 12/15 anonim válasza:
#8 Az 5.vagyok. Nyilván nem leszel szükségképpen baltás gyilkos attól, hogy itt (is) keresgélsz, de számomra intő jel. Azt tudom komolyan venni, aki névvel, arccal hirdet, ellenőrizhető helyen. Erre jó lehet pl a facebook.
2022. júl. 7. 08:02
 13/15 A kérdező kommentje:
Engedjük már el ezt az "itt keresgélsz" dolgot. Feltettem egy kérdést amire perpill kíváncsi voltam, nem várom el hogy utána járjatok dolgoknak, meg kicsit átgondoljátok a kérdést. 11 Nekünk úgy zajlik ez a tanfolyam, hogy megkapjuk a tanulnivalókat bejárunk gyakorlatra heti 1x, mellette lehet otthon gyakorolni nyugodtan ez nem illegális meg ilyen marhaságok. Idővel szeretnék vállalkozást indítani belőle nyilván akkor lesz saját oldala az egésznek, megélni meg lehet belőle de sok mindenen múlik mennyit keresel. Igazából a fele nekem megvan tehát elvégeztem úgymond, persze papír a végén lesz meg ha megvan minden. Masszíroztam családtagot, barátokat, munkatársat de mivel nem érnek rá folyamatosan ezért találtam ki egy ilyen opciót és azért jött ez a hirtelen kérdés, nem kell a kérdésbe belelátni hülyeségeket. Tegyétek félre a túlgondolt gondolatokat és arra válaszoljatok hogy elmennétek e vagy sem, mert nekem ez ad segítséget. Persze örülök, hogy elmondjátok a véleményeteket de ha tényleg akadna is valaki felvenném vele a kapcsolatot Facebookon, azért ne gondoljátok azt, hogy csak így ismeretlenül hirdetgetek. Túlgondoljátok szerintem de mondom még egyszer először is csak egy kérdés van, hogy egy ilyen helyzetben mennél e? Köszönöm azért a válaszokat, örülök hogy válaszoltok, csak úgy érzem nem a kérdésre fokuszáltok. Egyébként ha valakinek van valami személyes kérdése, nyugodtan kérdezzen próbálok válaszolni rá.
2022. júl. 7. 08:45
 14/15 anonim válasza:

Heti egyszer van gyakorlat? Hogy tanuljátok úgy ki a megfelelő fogásokat, mozdulatokat? Meg az elméletet is csak kiadják, tanuljátok meg azt kész? Engem igazából a tantra része érdekelne persze az alap, frissítő masszázs fogások elsajátítása mellett.

Szerintem eléggé telített a piac, mondjuk Debrecenben, ugyanakkor yoni, lingam oktatót nem is találni csak Pesten. Nyilván az a kérdés hogy egy folytonos stabil vendégkört egy kezdő hogyan tud kialakítani...

2022. júl. 7. 12:20
 15/15 anonim válasza:
Lehet mennek ha komoly a kerdes
2022. júl. 7. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!