Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek baráti,ismerősi...

Valakinek baráti,ismerősi körében extrém nagy méretű,200 kg körüli hölgy?

Figyelt kérdés
Létezhet ekkora nő Magyarországon? Esetleg olyan,aki ismerkedne is?

2022. márc. 3. 11:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
A kg a súly mértékegysége. A méreté pl. a cm.
2022. márc. 3. 12:32
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a precíz helyreigazítást! Kár,hogy nem ez volt a kérdés........
2022. márc. 3. 12:51
 3/14 anonim válasza:
200 kg-osan már meghal az ember, de legalábbis nagyon hamar el fog hunyni. Miből gondolod amúgy, hogy te kelleni fogsz a mozgásképtelen, leálló szervekkel küzdő haldokló 200 kg-osnak? Éppen te?
2022. márc. 3. 12:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Akiről te írsz,az kb.300 kg-os. Volt közel ekkora 50-es kedvesem,ma is él.Van egy közel ekkora férfi ismerősöm,60 éves. Nem mondom,hogy egészséges ez,de az tévhit,hogy nem tudnak mozogni,haldokolnak.
2022. márc. 3. 12:56
 5/14 anonim válasza:

Nem a kérdésre válaszolva, de ha már okoskodik a kedves első hozzászóló, akkor tegye helyesen...

A [kg] a tömeg mértékegysége. A súly az [N]. :)

2022. márc. 3. 13:02
 6/14 anonim válasza:
nekem
2022. márc. 3. 16:22
 7/14 anonim válasza:

5, ha fizikailag nézzük, valóban. A kérdés után joggal feltételeztem, hogy nem fizikus a kérdező, a köznyelvben meg nem igen hallunk ilyet, hogy “egy kilós tömeget raktam a mérlegre.”

Vagy hogy “190 cm magasságomhoz 100 kilóval enyhén túltömeges vagyok”.


Egyébként a [N] nem SI mértékegység (ahogy a vármegyék sem voltak SI szerint, mivel nemSI vármegyék voltak).

Az erő mértékegysége [kg*m/(s^2)].

2022. márc. 3. 16:55
 8/14 anonim válasza:
* nem SI alapmértékegység
2022. márc. 3. 16:56
 9/14 anonim válasza:

„ Köszönöm a precíz helyreigazítást! Kár,hogy nem ez volt a kérdés........“


Nagyon szívesen. Tulajdonképpen mindegy, mi volt a kérdés, ha értelmetlen, csak próbáltam segíteni azoknak a válaszolóknak, akik fennakadnának azon, hogy most nagy, vagy “túltömeges” hölgy kerestetik. 😁

2022. márc. 3. 17:00
 10/14 anonim válasza:

Ha volt valaha ilyen "kedvesed" akkor szerintem keresd föl, mert nem fogsz könnyen találni ilyet.

Szerintem ő még valószínüleg szingli, mert ekkora nő senkinek sem kell. Vagy lefogyott. Esetleg úgy.

A nő azért nő, mert nőies. Hol van ott a nőiesség 200 kg körül?

2022. márc. 5. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!