Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol érdemes ismerkedni?

Hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy olyan lány vagyok aki megfontolt, becsületes,nem jár bulizni helyette inkább tanul,és sok barátom sincs akikkel el lehetne, egy 8 hónapos kapcsolatom olyan 4 hónapja ért véget és szeretnék újra ismerkedni, egyébként az előző barátom csak rámírt messengeren mert család barátja volt, viszont azóta egyedül vagyok, szinte mindenkinél azt látom hogy boldog párkapcsolatban élnek és ez nekem is jó lenne már, de nem járok sem bulizni, sem sehova, amint emlitettem max 3 barátom van akik igazi barátok, és ügye ha nem teszek semmit nem fognak csak úgy megtalálni :(, hol lenne érdemes ismerkedni?, akkor normálisan férfiak vannak? Vagy bármilyen tanács?, szeretném ha lenne valaki melettem, és a sok rossz után végre boldog lehetnék énis, és akivel megoszthatom az örömeim és bánataim.


18/L


2022. jan. 6. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ahol*
2022. jan. 6. 18:41
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérem az ilyen ízléstelen kommenteket mellőzzük,és ne beszéljen így egy nővel mert saját magát minősíti, köszönöm!.
2022. jan. 6. 18:45
 3/10 anonim válasza:

Hát a párkeresés manapság nem egyszerű dolog, én is benne vagyok egy éve, úgyhogy látom. Én sem járok bulizni már, csak én a munka miatt, meg lassan már öregnek is érzem magam ha véletlen elmegyek. Pedig csak 34 vagyok.


De Te még fiatal vagy, nem vagy elkésve, és nem a világ vége ha egy ideig egyedül vagy. Nem hiszem, hogy feltétlenül buliban kellene ismerkedned. Járj el valami csoportos sportórára, ahol vannak férfiak is, vagy konditerembe. És az online ismerkedés sem olyan ördögtől való a mai világban. Sajnos az emberek be vannak fordulva a való életben. Online könnyebben nyitnak, és több ember is "jön szembe" mint élőben.


De sok szerencsét neked!

2022. jan. 6. 19:05
 4/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, manapság nem olyan az ismerkedés mint régen, online ismerkedés van szinte mindenhol.


Köszönöm a válaszod!

2022. jan. 6. 19:07
 5/10 anonim válasza:

Nőként rád igaz, hogy bárhol. Tényleg a világon bárhol (férfiaknál nem így van).


Írod hogy nem mész sehova, ez az egyik amin változtatni kell. A másik hogy amikor mész is, akkor nyitottabb vagy, nem bújsz el a sarokban és rázol le mindenkit.


Lényeg hogy bárhol ahol vagy, elérhetőnek tűnsz és mosolygósnak, szólsz a másikhoz, beszélgetsz, 50 milliárd százalék hogy legalább 10 pasi körülötted lesz. Nem mnondom hogy feltétlen olyanok akikkel összejönnél, de egyáltalán nem nehéz nőként ismerkedni, főleg nem 18 évesként.

2022. jan. 6. 19:21
 6/10 anonim válasza:
Azt megérdeklődhetem, hogy hová valósi vagy?? 🙂
2022. jan. 6. 19:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez Tény, alapból egy mosolygós jókedvű lány vagyok ezzel nincs gond, de olyas valakit találni aki nem csal meg, nem hazudik, nincs más nő az életében, nem drogozik, azt kevés találni, és sajnos ez a mai világban nagyon nehéz találni.
2022. jan. 6. 19:28
 8/10 anonim válasza:

Én ajánlanám neked az Anotalkot és az Omegle-t. Igen tudom, hogy gáz meg furcsa emberek is vannak ott, de könnyen lehett ott barátkozni. Ha van valaki akivel ott beszélsz szimpatikus áttérhetsz vele más platformra majd szépen lassan akár komolyabb kapcsolat is lehet belőle, de egy próbát szerintem megér.

18 F

2022. jan. 6. 23:32
 9/10 anonim válasza:
Am tök durva mennyire jól látjátok a dolgokat.
2022. jan. 7. 02:55
 10/10 anonim válasza:
Én ilyen vagyok amilyet te keresel, de nem lennék jó mert nem vagyok jóképű meg izmos, csak átlagos és vékony. Úgyhogy nekem ez a tanácsom, lehet már találkoztál azzal akivel jól éreznéd magad (de az is lehet hogy nem) csak nem veszed őt észre.
2022. jan. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!