Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A PestiTV-n melyik műsort...

A PestiTV-n melyik műsort érdemes nézni, ha meg akarok ismerkedni a Fidesz-szimpatizáns fiatalok világltásával, Fidesz melletti érveivel?

Figyelt kérdés
Most a Libernyákok c. műsorral próbálkoztam, de az elég gyenge volt (úgy láttam még nagyon kezdők voltak a beszélgetők). Mik a jobb műsorok itt?

2021. dec. 6. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tanulmányozhatod a HitlerJugend filozófiáját is akár és Göebbels propagandáját. Egyébként kamu trollkérdés.
2021. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi


A hitlerjugend filozófiájának megismerését hol érdemes kezdeni? Tudsz javasolni valamit?


Goebbels elképzeléseit nagyjából ismerem, olvastam a magyarul kiadott naplórészlegeit.

2021. dec. 6. 01:47
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld a politikai hobbistát vagy a the fair right-t: szerintem ezek jók és szórakoztatóak is.
2021. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én nem vagyok benne biztos, hogy ez trollkodás.
2021. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

1-es vagyok A HitlerJugend elvei is a nácizmusra, fasizmusra épülnek. Érdemes kezdeni a MeinKampf-fal, utána pedig további művekkel folytatni az ideológia megismerését. A következő oldalon van egy jó összefoglaló az üldözött csoportokról. [link]


Mindig az ellenségkép, patás ördög kreálása a fontos, ne feledd, hogy embereket igazán a közös ellenségkép utálásával lehet összehozni. Nézd a magyar közmédiát is 1 napon keresztül folyamatosan. Legjobb, ha van 3 tévéd és 2 rádiód, menjen egyszerre az M1 (ez a fő propaganda), M4 (sportpropaganda), M5 (kultúrpropaganda), Kossuth Rádió (ez a fő rádiós propaganda), Petőfi Rádió (lightosabb propaganda).


Soha ne feledd, amit a Borkai is mantrázott azon a videón ( [link] férfiúi testgyakorlata közben, vagy amit Szájer az ereszen lecsúszása közben: ISTEN, HAZA, CSALÁD!

2021. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen köszi, ezekkel nagyjából tisztában vagyok.


Nem értem miért lenne trollkodás az, ha szeretném megérteni, hogy a Fideszt favorizáló fiatalok (mert tapasztalom hogy van egy ilyen kör), hogyan gondolkodnak, milyen érvekkel győzik meg magukat és győzködnek másokat arról, hogy a Fidesz a legjobb.


Tegnap megnéztem egy epizódot a libernyákokból, de az inkább középiskolai társadalomismerteti szakkör szintjén mozgott, ahova csak fidelitasos tagokat engedtek be. Volt egy lány aki tényleg nem tudott egy összetett mondatot elmondani, de látszott, hogy nagyon izgul.


Utána volt a Számok és Tények c. műsor, Trombitás K-val, Deák Dániellel meg még asszem 2 Megafonos emberkével. Ezek már profibban beszeltek. Kicsit hiányoltam a vitát, minden egyes kérdésben egymásra rálicitálva bizonygatták a Fidesz-kormány igazát és jótéteményeit. Ezzel együtt itt már elhangzott néhány megfontolásra érdemes érv is.


Kontrasztként az Öt című műsor jut eszembe az ATV-ről, ahol sokszor nagyon keményen összevitáznak a vengedek. Na itt ilyen nem volt.


Majd a fentebb javasolt 2 további műsort is megnézem.

2021. dec. 6. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

"milyen érvekkel győzik meg magukat és győzködnek másokat arról, hogy a Fidesz a legjobb"

Propaganda.

Csak el kell ismételni azt amit a propaganda gépezet éppen hazudik, a Fideszesek nem éppen a magas IQ-ról híresek, könnyű őket felismerni.

2021. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

" Fideszt favorizáló fiatalok (mert tapasztalom hogy van egy ilyen kör), hogyan gondolkodnak, milyen érvekkel győzik meg magukat és győzködnek másokat arról, hogy a Fidesz "


Vannak ilyenek? Fiatalok között? A Fidesz inkább a "zsák krumpli, 13. nyugdíj, reklámtoll" kampányairól híres, ezek pedig inkább az időseket találják be.

2022. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!