Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan beszélgessek messengere...

Hogyan beszélgessek messengeren jól?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy van egy lány aki nagyon tetszik nekem és szeretnék vele minnél többet beszélgetni de nem tudom miről mert ráirok és annyiból áll a beszélgetés hogy szia, mizu, mit csinálsz ezekre kapok valaszt ő is visszakérdez és ennyi kb tök cuki meg minden de nem tudom hogyan kellene beszélgetni ugy hogy sokáig tartson. Ti mit ajánlottok?
2021. dec. 9. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Szemtől szemben nem szoktatok dumálni, vagy úgy is csak ilyen félszavakra telik?
2021. dec. 9. 17:46
 2/4 A kérdező kommentje:
De szoktunk néha csak szeretnék vele beszélni messengeren is csak nem tudom hogy hogyan kellene hogy ne legyen unalmas
2021. dec. 9. 17:57
 3/4 anonim válasza:
Hât hogy ne ?
2021. dec. 9. 18:05
 4/4 anonim válasza:
Amelyik fiút/férfit tényleg komolyan érdekel egy lány/nő az ösztönösen tudja hogy miről kérdezze.Amelyikben pedig hátsó szándék lappang,az csak nyimmeg-nyammog,míg végül felsül.
2021. dec. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!