Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt szlovák lányok?

Vannak itt szlovák lányok?

Figyelt kérdés
Ismerkednék szlovák lányokkal buta hozzászolást nem kérek :)
2021. aug. 28. 09:54
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Szombathely, Győr etc pl római alapítású városok. Egyébként meg Észak-Szlovákia mindig is szlovák többségű volt, csak a nemesek és pár hivatalnok volt magyar. (ja meg magyarnak vallották magukat a népszámláláskor, aztán a csehszlovák népszámláláson már szlováknak)

Amúgy el lehet indulni visszafoglalni Komáromot pl! Hajrá, én szurkolok neked!

2021. aug. 28. 10:55
 12/22 anonim válasza:
Úgy tudtam hogy a 11 válasz egyike se szlovák lánytól lesz :D
2021. aug. 28. 11:01
 13/22 anonim válasza:

Én szlovákiai magyar fiú vagyok, és szerintem ez a leghelyesebb kifejezés erre, mert a szlovák lány (/fiú) alatt én is a szlovák anyanyelvű embereket értem, nem olyat, aki Szlovákiában élő magyar. Tehát echte

szlovák lány itt tuti nincs. Viszont a felvidékit is szoktam használni, ha identifikálni kell magam.

2021. aug. 28. 11:07
 14/22 anonim válasza:
11/A szlovák mint nemzetiség, elsőként a 18. században lett leírva és egyben kitalálva. Szóval te amugy mi a tökröl beszélsz..? A középkorban is de főleg mohács után,kezdtek bejönni a cseh és a lengyel lakosság. Elötte semmilyen értelemben nem beszélhetünk "szlovákságról" maximum szétszórva élő vegyes etnikai szláv-magyar népességről. Netán töribe képbe lehetnél ha már egy sehonnai senki vagy,ámen.
2021. aug. 28. 11:12
 15/22 A kérdező kommentje:
Elnézést felvidéki valóban :)
2021. aug. 28. 11:18
 16/22 anonim válasza:

91%-os lett az emelt történelem érettségim, ne haragudj! Az meg amúgy ki a f*szt érdekel a jelenlegi országok megítélésében, hogy mi volt a 18. század előtt?


Ha már ekkora magyar vagy, kijavítanám azt, amit írtál:


A szlovák VESSZŐ, mint nemzetiség

Leírva VESSZŐ, és egyben kitalálva.

Amúgy hosszú Ú

középkorban is VESSZŐ, de


kezdett bejönni a lakosság, nem kezdtek


Mohács nagybetű


ElŐtte - hosszú ő

szlovákságról VESSZŐ


élő VESSZŐ.


töriben és nem töribe

képben és nem képbe


lehetnél, VESSZŐ


Az anyanyelveden nem ártana helyesen írni.

2021. aug. 28. 11:20
 17/22 anonim válasza:
Na de, hagylak is tovább önkielégítést végezni a Nagy-Magyarország térképre, illetve várom, hogy bemondja este Erős Antónia, hogy egy bátor hazafi visszafoglalta egyedül Komáromot!
2021. aug. 28. 11:24
 18/22 anonim válasza:
Elárulom hogy lofszt* se ér vizsgád mint kiderült, az MTA-nal is csak dilettánsok vannak, akik még mindig a habsburg korabeli finn-ugor ökörséget nyomatják.A szánalmas grammatikai fétiseidet meg hagyd meg magadnak.
2021. aug. 28. 11:45
 19/22 anonim válasza:

Az bizony már Szlovákia (Románia, Ukrajna, stb.) és az is marad.

Köszönjétek azoknak a magyaroknak, akik segítségével kirobbant az első vh. és emiatt elszarták az ország területeit!

2021. aug. 28. 13:02
 20/22 anonim válasza:
Biztos nem a szabadkőműves, Károlyi és bandája miatt aki a teljes magyar hadsereg leszerete..és a kommunisták miatt akiket megse hivtak a békeszerződéshez, csak amikor már minden adott volt. De itt befejezem nincs türelmem ezt a sok foteltörténészi zagyvaságot olvasni.
2021. aug. 28. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!