Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni olyan...

Hol lehet ismerkedni olyan férfiakkal akik el tudnak fogadni egy nagy pocakos nőt?

Figyelt kérdés
Sajnos elég idétlen az alkatom hasra hízok rendesen.
2021. aug. 6. 12:36
1 2
 11/20 anonim válasza:
Te el tudnád fogadni, hogy a párod vékonyabb nálad?
2021. aug. 6. 14:27
 12/20 A kérdező kommentje:

10. Pedig minden bizonnyal ez az oka. Azért mert nézek tükörbe és látom a hibáimat is az egy dolog.

De én is tudom nem ez a legfontosabb.

2021. aug. 6. 14:27
 13/20 A kérdező kommentje:
11 igen el.
2021. aug. 6. 14:28
 14/20 anonim válasza:
Érdekes ez a sok idióta... A pocakoddal vannak elfoglalva, de egyik sem kérdezte meg, hogy hány éves vagy. Felesleges ezekkel foglalkozni, mert elvakította őket is a média, meg a konditermek. Ugatnak, de nem tudni miféle teremtmények üldögélnek a túloldalán. Szóval, hány éves vagy, gyermekem?
2021. aug. 6. 14:42
 15/20 anonim válasza:
Azt is megkérdezhetnéd hol lakik.
2021. aug. 6. 14:52
 16/20 anonim válasza:

#14: Nem kerdeztem ra, mert nem akarok ismerkedni vele, nem erdekel. Nem vagyok olyan nyomorult, mint az itteni nagyra nott gyerekek (mert ferfiaknak nevezni oket serto a ferfiakra nezve), hogy esz nelkul ugorjak egy ilyen kerdesnel, mert ne adj isten punci van a kerdezo labai kozott.


Neked lehet, hogy nincs sok valasztasi lehetoseged az eletben, de en nem szukolkodok, ha nokrol van szo.

2021. aug. 6. 15:06
 17/20 anonim válasza:
Én is hasra hízós vagyok, nekem is ilyen az alkatom. Edzek, odafigyelek a kajára, hónapok óta diétázom is, mert valljuk be, elengedtem magam. A karom már vékony, a lábam tök izmos, mellből is ment le egy kevés, de a hasam még mindig megvan. Szóval tudom milyen érzés lehet neked. Engem zavar, mert egy szűk nadrágot feszülős felsővel nem merek felvenni, nehogy csúnyán nézzenek rám, amiért a nadrág kinyomja oldalt a hurkát... És ez nem jó. :D de ennek ellenére volt nekem is egy elég komoly, 7 éves kapcsolatom és a párom nagyon szerette a testemet (is). Szóval nem gondolom, hogy ez hátrány lenne.
2021. aug. 6. 15:29
 18/20 anonim válasza:
Nálam még előny is! Inkább mint, hogy kockás legyen!
2021. aug. 6. 15:46
 19/20 anonim válasza:
A felülés ingyen van drágám, napi százat megcsinálsz mingyárt lesz eredménye. Ilyen miss kifogással senki nem fog összejönni.
2021. aug. 6. 18:41
 20/20 anonim válasza:
Felüléstől nem lehet fogyni, mr hozzáértő. Nincs helyi zsírégetés. Szívesen.
2021. aug. 6. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!