Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni olyan...

Hol lehet ismerkedni olyan férfiakkal akik el tudnak fogadni egy nagy pocakos nőt?

Figyelt kérdés
Sajnos elég idétlen az alkatom hasra hízok rendesen.
2021. aug. 6. 12:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
Biztos hogy fogsz találni olyan pasit, akit ez nem zavar.
2021. aug. 6. 12:40
 2/20 anonim válasza:
Én is elég pocakos vagyok. Volt már komoly kapcsolatom, nem a hasam miatt szakítottunk 😅 21L
2021. aug. 6. 12:44
 3/20 anonim válasza:
Bárhol. Normális embernek nem az a fontos hogy mekkora a pocid,hanem teljesen más értékrendet képvisel! Inkább kis önbizalmat kellene beléd önteni és máris könnyebben menne az ismerkedés is…..
2021. aug. 6. 12:50
 4/20 anonim válasza:
A fogyás nem opció? Jobban tetszenél magadnak és másnak is, egészségesebb is lennél.
2021. aug. 6. 13:48
 5/20 A kérdező kommentje:
4 Ilyen az alkatom. Ez van. Nem azt írtam, hogy 100 kg vagyok, de ez jutott hogy ha hizok egyből a hasamra , karok lábak vékonyak. Nem túl szerencsés alkat, apukám oldaláról örököltem.
2021. aug. 6. 14:00
 6/20 anonim válasza:

Írj nekem. 27F

Én is csak hasra hízok, igaz nem nagy, de van egy kis úszógumim.

2021. aug. 6. 14:08
 7/20 anonim válasza:

Attól még, hogy aránytalanul hzol hasra, még nem lesz automatikusan pocakod. Én férfiként hasra, tokára és seggre hízok például, de ha odafigyelek rá, akkor le tudom adni és nem szalad fel hirtelen oda egy csomó felesleges zsír.


Ez az "Ez van" nagyon gyenge kifogás. Azért írom, hogy kifogás, mert érezni a kérdésből, hogy zavar ez téged, de annyira nem, hogy tegyél is ellene.

2021. aug. 6. 14:18
 8/20 anonim válasza:
Ez elég fura kérdés. Önmagában nem tudok mit kezdeni vele, mert ezer okot találhatnál, amiért én nem kellenék neked, miközben nem valószínű, hogy a hasad miatt nem lennél a társam.
2021. aug. 6. 14:20
 9/20 A kérdező kommentje:
7 Nem, egy időben zavart de már nem. Főleg mert tudom hogy mennyit tettem érte , mennyit költöttem rá, hogy jobb legyen. De ilyen az alkatom.
2021. aug. 6. 14:21
 10/20 anonim válasza:
Márpedig ha nem lenne vele problémád, akkor eszedbe sem jutna, hogy ez miatt nem kellesz a férfiaknak. Még mindig fogllakozol vele, tehát érdekel/zavar hogy pocakod van, ez pedig a kisugárzásodon is meglátszik.
2021. aug. 6. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!