Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalkos beszélgetőpartnereme...

Anotalkos beszélgetőpartneremet keresem akivel ma hajnalban beszéltem! Magadra ismersz? :)

Figyelt kérdés

A sztori: jól elbeszélgettünk, mindketten 27 évesek voltunk de sajnos nem akart átmenni máshová az illető mert félt a férfi-nő barátság miatt.

Pedig vagy 2 órán keresztül próbáltam győzködni, hogy próbáljuk meg. De talán fél 4körül már tényleg aludni kellett menni :/ Pedig ha napközben lett volna talán meggyőzöm, ott sok időm lett volna.

Az volt a probléma hpgy túlságosan is egy hullámhosszon voltunk.


Már ez is probléma manapság :( Nekem meg hiányzik emiatt.



2021. júl. 5. 14:01
1 2
 11/19 anonim válasza:

Én is a vicc kedvéért :D

Soha senki sem tudja meg, hogy te hazudsz-e vagy nem és érdekes beszélgetéseket lehet kihozni :D

Bár amikor lányt keresek AnoTalkon, az olyan, mint tűt a szénakazalban :D

2021. júl. 5. 15:10
 12/19 anonim válasza:
Minek keresed? Ha nem adott meg egyéb elérhetőséget, akkor egyértelmű hogy nem akar veled többet beszélgetni.
2021. júl. 5. 15:23
 13/19 anonim válasza:

#9


Azért, mert egy élettelen kis csitri, hogyha 20 évesen is itt tart...

2021. júl. 5. 15:57
 14/19 anonim válasza:

Hogy mi vagyok, kedves #13-as? Esetleg ismerjük egymást? Vagy te vagy az, aki szexchatelni akart velem esetleg és nem elégítettelek ki? :D

Még jó, hogy nem ismerjük egymást, de meg van a véleményed rólam... Congrats my friend :D

Egy oldalon, ahová nem azért jár az ember, mert annyira meg akarja magát mutatni a netezők körében, nem mindegy, hogy fiú vagy lány vagyok?

De azért örülök, hogy kedvesen kifejtetted a véleményed. :*

2021. júl. 5. 18:16
 15/19 anonim válasza:

#14


Szerintem ez egy beszélgető oldal, beszélgetésre van legfőképp kitalálva, az más kérdés, hogy értelmes beszélgetéseket csak nagyon ritkán lehet rajta kialakítani, egyéb okok miatt, például mint amire te is kitértél. Szóval van egy kevés normális ember is az oldalon, aki nem trollkodni akar, meg nem másnak akarja kiadni magát. Voltak normális beszélgetéseim már az oldalon, többször is. Viszont az utóbbi időszakban mintha visszaesett volna az oldal színvonala.

2021. júl. 5. 18:43
 16/19 anonim válasza:

" Egy oldalon, ahová nem azért jár az ember, mert annyira meg akarja magát mutatni a netezők körében, nem mindegy, hogy fiú vagy lány vagyok? "


Na, akkor mégis minek jársz fel oda? Erről beszélek, ha ez a legfőbb szórakozásod, hogy teljesen másnak adod ki magad, mint aki valójában vagy, akkor mégis mit gondoljon rólad az ember, annak ellenére is, hogy nem ismerlek téged, hogy élettelen vagy? Ha színészi hajlamaid vannak, akkor ne anonim módon mutasd ki, vannak erre megfelelő lehetőségek is.

2021. júl. 5. 18:48
 17/19 anonim válasza:

Úgy érzem valakinek nagyon fájó pont ez a "mindig önmagunkat mutassuk az embereknek" (egy olyan oldalon, ahol a fele pucér képet akar és 10-15 évet lehazudik, hogy korombelinek tűnjön, khmm, khmm ).

Kedvem támadt felnézni 14 évest játszani, hátha lelkiismeretfurdalásom lesz a sok hazugság miatt :D

2021. júl. 5. 18:52
 18/19 anonim válasza:
Hát igen, ezek szerint te miattad is tart ott az oldal, ahol.
2021. júl. 5. 18:54
 19/19 anonim válasza:
Valóban romlott, alig találok normális csajt
2021. júl. 29. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!