Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nem csak én vagyok egyetlen,...

Nem csak én vagyok egyetlen, ugye, akinek más érdeklődési köre, hobbija miatt nem igazán tud miről beszélgetni az ismerősökkel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam, mint egy űrlény, amiről többiek tudnak beszélgetni együtt azok számomra idegen vagy érdektelen témák. Emiatt kirekesztve, különcnek érzem magam. Csendesen elvonulok magamnak, legfeljebb hallgatom, amit a többiek beszélnek, de érdemben hiába szeretnék bekapcsolódni, ha gőzöm sincs a témáról vagy épp közömbös, unalmas számomra. Nincs amúgy egy barátom sem. Eléggé otthonülős típus vagyok.

2021. júl. 1. 10:54
 1/6 anonim válasza:
Milyen témák érdekelnek?
2021. júl. 1. 11:21
 2/6 anonim válasza:
Mindenkinek meg van a társasága csak meg kell találni ami sajnos nem mindig könnyű. Nálam ugyan ez a helyzet. Mindig olyan társaságba kerülök ahol a műszempilla meg a póthaj a téma vagy az állandó bulizás. Az exem próbált belevonni a baráti társaságába és zavarta, hogy nem szeretek menni, de állandóan a részegség meg a nők meg a felnőttfilmek volt a téma és a társaságban egyedüli nőként meg uncsi volt ezeket hallgatni témát meg nem akartak váltani sosem. Inkább mindig a 30-40 felettiekkel találom meg a közös hangot.
2021. júl. 1. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Például az animék, különféle nyelvek ( jelenleg japánul tanulok), tarantulák, tudományok, filozófia, pszichológia, buddhizmus, természetfeletti jelenségek.
2021. júl. 1. 11:27
 4/6 anonim válasza:

Itt is találhatsz a társaságodnál jobb beszélgetőtársakat.

Animések is szoktak kiírni ismerkedős kérdést.


Vagy ő:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__11222..

2021. júl. 1. 12:34
 5/6 anonim válasza:
Miért nem csatlakozol discord szerverekhez? Ismerek vagy 5 magyar animés szervert.Pszichológiáara tudok kettőt, a tudományokra pedig egyet. Keresni kell. :)
2021. júl. 2. 22:00
 6/6 anonim válasza:
Keress olyanokat, akiket ez érdekel. Most nem azért, de én is egy ilyen kis "magamban ücsörgök és elfilozofálgatok" típusú lény vagyok már hároméves korom óta. De sikerült kicsit megismerkednem más témákkal is, aztán valahogy be tudok kapcsolódni egy-egy beszélgetésbe. Ha nem, az sem baj, mások beszédstílusából, fogalmazásából meg az alap gondolkodásmódjából le lehet szürni, kivel érdemes elkezdenied beszélgetni. Tehát néha kell az, hogy külsö megfigyelö lehess, nekem legalábbis igen.
2021. júl. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!