Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy lanyok irant erdeklodo...

Egy lanyok irant erdeklodo lannyal cseveresznek maganyos lanykent. :) (?)

Figyelt kérdés
Priviben irjon, aki irogatna.
2021. máj. 23. 23:45
 1/8 anonim válasza:
Én egy egészséges, lányokat nagyon tisztelő, őket csodáló szerető férfi vagyok. Meg ne sértődj, de kicsit örülök, hogy eddig még nem érkezett válaszod....MEG NE SÉRTŐDJ!!!
2021. máj. 26. 16:43
 2/8 anonim válasza:
engem erdekelne hany eves vagy hol laksz?
2021. máj. 26. 20:19
 3/8 anonim válasza:
Hajdú - Biharban lakom..Nős vagyok 3 gyönyörű fiú apukája, viszont - talán egy könyv miatt amit kamaszként olvastam, s az volt a címe, hogy ""A férfiak elárulása" - mindig egyfajta féltékenység fogott el ha olyan lányokról hallottam vagy találkoztam akik lányok iránt érdeklődtek....Nagyon sok rendes fiú, férfi van a világon....(Lehet, hogy most hülyeséget beszélek....)
2021. máj. 27. 09:15
 4/8 anonim válasza:
Első: Te egy troll vagy, vagy komolyan ilyen szöveggel akarsz valakivel beszélni? Amint elolvassa valaki a kommentedet azonnal tudja, hogy egy 40-es éveiben járó, nővel még életében nem beszélő férfi írta. Szerintem a legtöbb ember megijed a kommentedtől és nem folytat veled további beszélgetést, inkább próbál nem kapcsolatba kerülni veled.
2021. máj. 31. 15:57
 5/8 anonim válasza:

kedves Anonim!

Először is nem vagyok Troll...

Másodszor: Én nem nagyon akartam a hölggyel beszélgetni, de privátban mégis megtettük..

Harmadszor: "40-es éveiben járó, nővel még életében nem beszélő férfi írta" na ezt nem igazán értem..Amennyit én nőkkel beszéltem már, ilyennel is olyannal is..

És végül, hidd el nem ijedt meg tőlem... mindennek az a fránya könyv lehet az oka, - hogy VÉLEMÉNYT írtam mint te - amit kamaszként olvastam... szép napot!

(nem trollkodás volt, inkább...no hagyjuk!)

2021. jún. 1. 13:43
 6/8 anonim válasza:

Milyen betegséged van? A kommentedben nincs logika, nagyon zavaros az egész. Miért írtál ide kommentet, ha nem akartál vele beszélgetni? Milyen fránya könyv? Milyen véleményt írtál amit kamaszként olvastál?

Egymáshoz egyáltalán oda nem illő dolgokat irkálsz :D

2021. jún. 1. 14:07
 7/8 anonim válasza:
Amúgy rájöttem, hogy milyen könyvről beszélsz. Eddig azt hittem, hogy te csak az első választ írtad. De azt leszámítva még mindig zavaros az írásod, és értelmetlen dolgokról beszélsz. Még mindig azt gondolom, hogy 40 év feletti vagy, akinek még sosem volt barátnője.
2021. jún. 1. 14:10
 8/8 anonim válasza:

7. Jaaaaajjjj.... No még egyszer kibontom lassan.

először is: Én beszélek értelmetlen dolgokról? Azt is leírtam, hogy 3 gyerekem van.. hosszú évek óta élek boldog házasságban, és te már többször írtad, hogy még sosem volt barátnőm, meg , hogy nem beszéltem még nővel??? 35 dolgozó van a munkahelyemen, abból 30 nő... Imádok velük beszélgetni, és ők is velem...

Aztán: Rájöttél milyen könyvről beszélek. Dehogy jöttél rá, akkor miért nem írod le? majd én megmondom szívesen: Czére Gyöngyvér

A ​férfiak elárulása?

17 évesen olvastam és sokáig azt hittem, a Winnetou után ez a legjobb könyv a világon

És végül azért írtam a hölgynek elsőként, mert még nem érkezett válasza...(s még mindig azt vallom, hogy egy egy hölgynek egy férfi legyen a párja...) Nem trollkodni akartam.. szép napot!

2021. jún. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!