Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Társfüggők beszélgetni,...

Társfüggők beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azokhoz szólna, akik minden nap küzdenek a társfüggőségüktől, és rabjaik a másiknak és a kapcsolatnak. Olyan sorstársakat keresnék, akik szintén ebben a helyzetben vannak és igényt tartanak/nyitottak arra, hogy barátkozzanak, beszélgessenek, ezzel is valami támogatást és erőt gyűjtsünk ebben a harcban. Ismertek ilyen csoportokat, ahol többi társfüggővel lehet találkizni? Ha pedig valaki esetleg nyitott barátságra, vagy szeretne egy sorstárssal beszélgetni,az írjon ide bátran, vagy írjon privátban :)

És kérem, a rosszindulat kerülését.



2021. febr. 28. 16:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem tartom magam társfüggőnek, de ez hogy nézne ki? Beszélgetni szeretek.
2021. febr. 28. 16:27
 2/16 anonim válasza:

Ez érdekel engem is, nőkkel is szívesen eltársalgok:)

22/L

2021. febr. 28. 16:31
 3/16 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam, hogy azok, akikkel hasonló cipőben járunk, megosztanánk egymással a tapasztalatainkat, feszültségeinket, meghallgatnánk a másik problémáit, és egymást bátorítva tudnánk egymást húzni, hogy jobban érezzük magunkat :)

Ja azt elfelejtettem írni, hogy 20F vagyok :)

2021. febr. 28. 16:35
 4/16 anonim válasza:
Ebből nem az lenne, hogy inkább csak mélyebbre vinnétek egymást? Mármint, 2 alkoholista sem javít általában egymáson, hanem még rosszabb helyzetet hoznak létre.
2021. febr. 28. 16:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám.:) Jogos a kérdésed, és én ezt inkább megoldáscentrikusan gondolnám. Szóval akik eldöntötték, hogy szeretnének ezen változtatni, és szeretnének ezzel leszámolni, szerintem jó lenne, ha lenne egy olyan csoport vagy egy kisebb közösség, ahol tudnánk egymást bíztatni, bátorítani, ahol meg tudnánk osztani hogy miken megyünk keresztül stb.
2021. febr. 28. 16:40
 6/16 anonim válasza:

Ha valakivel interneten összeismerkedek, és onnantól kezdve csak ő rá tudok koncentrálni, más lányokra nem, az is annak számít?


Egyébként érdekelne, 19/F

2021. febr. 28. 17:06
 7/16 anonim válasza:

Én szexföggő vagyok

35f

2021. febr. 28. 17:28
 8/16 anonim válasza:
írhatna nekem is olyan férfi, aki válás után érzi ezt a társfüggőséget 40 + életkor esetén.
2021. febr. 28. 17:33
 9/16 anonim válasza:
Lehet írni,nem mondanám,hogy társfüggő lennék,inkább nem találtam még meg azt,akivel jól megvagyok. Nem tetszhet mindenki mindenkinek. Nemsokára 20/F.
2021. febr. 28. 17:50
 10/16 A kérdező kommentje:

Szuper, hogy ennyien írtatok :)

Annyit hozzáfűznék, hogy a kérdés tematikája legfőképpen a társfüggőknek szól, tehát akik valamilyen formában függenek a társuktól, vagy a kapcsolattól és ezt szeretnék orovosolni magukban. Akit ez érdekel, vagy ilyen problémakkal küzdenek, azokhoz szólna ez elsősorban :)

2021. febr. 28. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!