Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak még normális gondolkodá...

Vannak még normális gondolkodású 20-30 év körüli férfiak?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés elég lealacsonyító és általánosító, nem is vonatkozik mindenkire, ez inkább csak az eddigi tapasztalataimból ered, hogy kezdem úgy érezni, hogy akikkel egyáltalán beszélni lehet, azok már többek, mint 30.

#fiú #Prosztó kérdés
2021. febr. 23. 00:47
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
7# Még te se tudod magadról, az vagy e? Xddd
2021. febr. 23. 10:32
 12/26 anonim válasza:
Ha gondolod írj kérdező.
2021. febr. 23. 15:02
 13/26 anonim válasza:

Azok rögtön barátzónába kerülnek.

Aztán meg panaszkodtok, hogy sehol senki.

2021. febr. 23. 18:03
 14/26 anonim válasza:
#13: Ez így igaz, a nők csak vinnyognak, hogy ők senkinek sem kellenek, meg hogy senki sem figyel fel rájuk, aztán meg kiderül, hogy valójában egy rakás srácot elutasítanak. Csak hát ugye az a baj, hogy a nők Mr. Perfectre vágynak, és ha a férfinak csak EGYETLEN kis hibája is van, máris ejtik. Az egyik alacsony, a másik pocakos, a harmadik őszül, a negyedik kopaszodik, az ötödiknek nagy az orra, a hatodik túl keveset keres, a hetediknek zöld a szeme stb.
2021. febr. 23. 18:54
 15/26 anonim válasza:
nincsenek. Az összes szabad defektes.
2021. febr. 23. 19:24
 16/26 anonim válasza:
#15: Vagy az is lehet, hogy sok férfi inkább van egyedül, mint hogy ostoba nők egy komplett bevásárlólistát kitevő, egymásnak is ellentmondó elvárásainak próbáljanak megfelelni. Velem is lefuttattak már nem egy felesleges kört, mire hajlandóak voltak közölni, hogy "ja, egyébként én nem is úgy gondoltam az egészet", vagy netán nemes egyszerűséggel sunyi módon, szó nélkül leléptek. Arról meg nem is beszélek, mennyire igaza volt egy másik kérdésnél az egyik kommentelőnek, aki azt írta, hogy a férfiak szemszögéből az ismerkedés olyan, mintha aknamezőn lépkednél. Egy "rossz" szó vagy tett, és már repülsz is, legtöbbször meg sem tudod, hogy miért tűnik el a másik egyik pillanatról a másikra. A francnak sem hiányzik ez a bohóckodás, felnőttként én már jól megtanultam ezt.
2021. febr. 23. 19:58
 17/26 anonim válasza:
#15: bla bla bla bla... simán lúzerek vagytok:D
2021. febr. 23. 20:06
 18/26 anonim válasza:
#17: Én mondjuk csak hányni tudnék a női viselkedéstől. Abszolút értelmetlen idő- és energiapazarlás a hülye nőkkel foglalkozni, annyi más értelmes és hasznos dologhoz lehet a megtakarított idővel és energiával nekikezdeni. Minek kísérletezzek a nőkkel, ha 10-ből 8 még tőmondatokat is csak nagy nehézségek árán fabrikál össze, vagy ha folyamatosan csak a telefonját buzerálja, nehogy véletlenül bárki is megszólíthassa, de azért vinnyog, hogy a mai férfiak miért nem kezdeményeznek? Inkább foglalkozom a családtagjaimmal, a munkámmal, a hobbijaimmal, annak legalább van értelme. Ja meg az állatok is többet érnek, mint pl. egy nő. Az állatok pl. képesek feltétel nélkül szeretni, és nem várják el, hogy komplett hülyét csináljak magamból a szeretetükért.
2021. febr. 23. 20:14
 19/26 anonim válasza:
bla bla bla bla blaa
2021. febr. 23. 20:15
 20/26 anonim válasza:
Ja, amúgy ha a 17-es kommentedet nekem szántad, akkor értekezhetünk arról, ki is a lúzer. Mondjuk talán az, aki még egy számot sem tud normálisan leírni. Mert így kb. saját magadnak válaszoltál. No comment...
2021. febr. 23. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!