Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért csak...

Ezen az oldalon miért csak pasik keresnek lányt akármire is?

Figyelt kérdés

10-ből 10 kérdést pasik tesznek fel hogy lányt keresnek.

Komolyan áldás nőnek születni.


2020. nov. 28. 20:30
 1/10 anonim válasza:
Nem igaz, vannak nők is. De a sok kanos pasi elriasztja őket, akik meg nem tágítanak, ezért nem nagyon látni őket.
2020. nov. 28. 20:32
 2/10 Barnabas333 válasza:
Mert a nők csak szórakozni járnak ide, de nagy részük a társkeresőre is. Ebből is látszik mennyivel könnyebb a nőknek.😀
2020. nov. 28. 20:49
 3/10 anonim válasza:
Vannak nők is, csak megbújnak, rejtve kérdeznek-válaszolnak, tehát taktikáznak.
2020. nov. 28. 21:06
 4/10 anonim válasza:
Nők is keresnek nőket akármire is :P
2020. nov. 28. 21:24
 5/10 anonim válasza:
Itt főleg az ismerkedésnél a homoszexuálisok, biszexuálisok és magányos férfiak szoktak az ismerkedésbe írni. Tudom hogy ez most elsőre trollkodásnak tűnik, de ezt vettem észre mióta látogatom az oldalt. Természetesen vannak nők is, de ők ritkábban tesznek fel kérdést ebbe a kategóriába. Az ismerkedés témakörbe ha mégis tesznek fel nők kérdést, azok nagy része általában még tizenéves lány, aki unatkozik vagy éppen nincs barátja.
2020. nov. 28. 21:41
 6/10 anonim válasza:

Kérdező, hogy írhatsz ide le ilyen butaságot?

Legutolsó 10 társkereső topicban 2-szer fiatal lány. Egyszer egy középkorú nő keresett férfi társat, és egyszer egy férfi egy másik férfit.


10-ből 6 kérdést pasik tesznek fel hogy lányt keresnek.


Igazán elgondolkodhatnál az életeden.

2020. nov. 29. 00:36
 7/10 anonim válasza:
Ha fel is bukkan itt egy nő, akkor sem biztos, hogy nővel állunk szemben. Ha meg mégis nő, akkor jó eséllyel vagy csak unatkozik, vagy annyira életképtelen, hogy tőmondatokban válaszolgat a kérdésekre, és még a visszakérdezés sem megy neki. Ha pedig egy idő után át akarsz térni facebookra, skype-ra stb., vagy meg mered kérdezni, hogy merrefelé lakik, akkor azért tűnik el.
2020. nov. 29. 09:51
 8/10 anonim válasza:

7. Azért a fiúk/férfiak is megérnek egy misét.

Köszönés nélkül küldenek üzenetet, csak egy sziát küldnek, csak egy kérdőjelet küldenek, szexuális tartalmakkal nyitnak. Komolyan erre várnának választ?

2020. nov. 29. 14:55
 9/10 anonim válasza:
#8: Nyilván van ilyen is. De tapasztalataim szerint a nők előszeretettel büntetik a hozzájuk normálisan közeledőket is. Nekem 99%-ban úgy is ez lett a "jutalmam", hogy értelmes üzeneteket írtam, érdeklődtem a másik ember iránt, és sosem küldtem képet a farkamról, és nem úgy kommunikáltam velük, hogy "mizu, dugunk?".
2020. nov. 29. 16:08
 10/10 anonim válasza:
Ebben a korban még férfitöbblet van sajnos.
2020. nov. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!