Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mikor kell ezt közölni?

Mikor kell ezt közölni?

Figyelt kérdés
Lett egy új barátom, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, jól kijövün de kiderült, hogy butának tartja azokat akik nem tudnak számolni. Èn meg diszkalkuliás vagyok. Szóval nem tehetek róla. Más tèren egyènkènt okos vagyok, csak ez nem megy ugye. Mikor közöljem vele, vagy inkább hallgassam el?

2020. okt. 26. 20:48
 1/4 anonim válasza:

Az elején.

Szerintem megint más az, aki nem tanult és hülye miatta, meg megint más az akinek betegsége van.

Az is szánalmas szerintem hogy vannak emberek akik nem bírnak egy emeletet lépcsőzni és inkább lifttel mennek. De nyílván egy mozgáskorlátozottat, vagy egy bármilyen sérültet nem tartanék ezért számalmasnak, hiszen ők erről nem tehetnek.

Ha a barátod nem érti ezt meg, akkor örülj hogy vége lett.

2020. okt. 26. 20:57
 2/4 anonim válasza:
Finoman adagold be hogy nek3d van egy kis próblemàd.
2020. okt. 26. 20:57
 3/4 anonim válasza:

Sok mindentől függ...

Hány évesek vagytok?

A barátodnak van valami baja? Pl színtévesztés?

2020. okt. 26. 21:33
 4/4 anonim válasza:

"A barátodnak van valami baja? Pl színtévesztés?"

Miért kellene bármi bajának lennie????

2020. okt. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!