Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szakítás után félek randizni...

Szakítás után félek randizni . Félelmemet fokozza ,hogy olyan férfiak jöttek felém,akiket igazán nem érdekeltem,inkább külső vonzotta és rám vetített valamit és már birtokolt volna . Mit tehetek ?

Figyelt kérdés

Furán érzem magam,elnyomva.


Nem értem,hogy ez miért történik?


Ez mostanában ilyen vagy én fogok ki ilyen pasikat ?


Eleve úgy jönnek felém,hogy csak magukat fényezik ,beszélnek magukról,de az nem érdekli őket ,hogy én ki vagyok.


Kinéznek,bejön valami és..


2020. szept. 2. 11:29
 1/3 anonim válasza:
Azért, mert a férfiak többségét tényleg nem érdekli más mint saját maga. Felszínesek nagyon.
2020. szept. 2. 11:31
 2/3 anonim válasza:
Köszönjük az általánosítást :D
2020. szept. 2. 14:05
 3/3 anonim válasza:

Én sokkal fontosabbnak tartom a belsőt mert az tart meg!

A kűlső csak megfog! :)

Én inkább pont hogy a másik félről szeretek többet megtudni és én magamat nem fényezve inkább a háttérbe rakom hogy a kiszemeltemről minél több mindent megtudjak! Az is érdekel persze hogy milyen volt a napja és hogy hogyvan :)

2020. szept. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!