Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek jönni...

Nincs kedve valakinek jönni játszani? Elég sok játékot szeretek, például valorant, GTA 5 , rocket league, minecraft, fortnite Ha esetleg valakinek lenne kedve valamihez, jöhetne mert általában egyedül játszom 😅 16L

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 21:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
A Fortniteon kívül bármelyik, de csak 3 hónap múlva tudok jönni. Nem nagyon csípnek a Minecraftban , mivel szeretek íjazni, tudok is jól, ezért szoktam egyedül tolni, GTA V nem Nagyon szeretem, inkább a San adreas-t nyomom egyedül, Rocket League abban már egész jó voltam Ps4en, amíg el nem adtam egy gépért, de majd megveszem rá. Én is egyedül szoktam játszani, társasággal csak néhány jatekkal szeretek játszani, inkább a magányos farkas Szerepet szoktam betölteni. 15/F
2020. aug. 6. 03:08
 12/16 anonim válasza:

#8

Elhiszem, hogy dühös vagy. De! Nehogy már egy 16 éves lányt lenézel annyira, hogy nem "tudja feldolgozni". Ha egy 10-12 éves gyerek játsszik ilyenekkel, az tényleg nem jó, de egy 16 éves már megérett erre.

2020. aug. 15. 14:54
 13/16 anonim válasza:
Szia. Mond melyikkel szeretnél és majd ha akarod nyomhatunk valamelyiket.
2020. aug. 17. 05:35
 14/16 anonim válasza:

Valorant ID-d írd le ( vagy akinek van kedve) és bejelöllek. Sajtburesz92- Omen,Raze Main



14F

2020. aug. 17. 14:35
 15/16 anonim válasza:
Gta5 :)
2020. aug. 18. 22:15
 16/16 anonim válasza:

Szia! (A valorant kulcsszóra keresve találtam meg ezt a kérdést így fél évvel később)

Én is 16L vagyok, szívesen játszanék veled valorantot, rocket leaguet vagy minecraftot:D

2020. nov. 16. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!