Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek jönni...

Nincs kedve valakinek jönni játszani? Elég sok játékot szeretek, például valorant, GTA 5 , rocket league, minecraft, fortnite Ha esetleg valakinek lenne kedve valamihez, jöhetne mert általában egyedül játszom 😅 16L

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 21:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
A Fortnite-ban benne vagyok. :D
2020. aug. 4. 21:29
 2/16 anonim válasza:
Amíg meg nem láttam a fOrTnÁjToT addig elgondolkodtam rajta hogy mehet, de így....
2020. aug. 4. 21:32
 3/16 Thispain válasza:
A felsorolt játékok közül nekem csak a Minecraft van meg. Most éppen Factorio-zni tervezek. Mivel egyiknek sem az eredeti verzióját használom, a "multiplayer" mód működése, mint olyan, kérdéses.
2020. aug. 4. 21:33
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát, nekem sem a kedvenc játékom, de így szórakozni elmegy szerintem :D
2020. aug. 4. 21:34
 5/16 anonim válasza:
Töltsd le a Cod Warzonet ingyenes akkor szívesen játszom veled. 40F
2020. aug. 4. 21:37
 6/16 anonim válasza:
Egy 16 èves lànyka GTA_zik? Anyu apu ehhez hogy àll hozzá?
2020. aug. 4. 21:38
 7/16 anonim válasza:
mi baj vele,hogy gta-zik 16 évesen?te barlangban élsz,kedves 6-os? :D
2020. aug. 4. 22:52
 8/16 anonim válasza:

A GTA 5 alapvetően egy 18+ játék. Attól hogy egyesek leszarják a korhatár besorolást még tényleg nem tiniknek való játék.

Szóval #7 ez nem a barlangról szól, hanem arról hogy a szülők telibe fossák a kölkük éppen milyen online játékkal bassza el az idejét, ami mondjuk pont nem az ő korosztályának szólna.

Sokan legyintenek erre a korhatár dologra, én meg több éves tapasztalat alapján mondom hogy nem véletlenül találták ki.

Rengeteg kis tini hülye gyerek van, akik nem tudják feldolgozni ha egy adott szituban lelövik őket, vagy elvesztik a meccset. Konkrétan ilyenkor egy lelki traumát kapnak, ami onnantól kezdve bennük marad és dühöngenek mint valami autista fogyatékos.

Én pl. ezért játszok kizárólag csak 18 felettiekkel, mert tudom hogy ez alatt a korosztály alatt gyakorlatilag ilyen őrjöngő/dühöngő hülye gyerekek vannak multi játékokban.

Nem véletlen találták ki azt a fránya 18-as besorolást.

2020. aug. 5. 03:33
 9/16 anonim válasza:

GTA V mehet. :)

21/L

2020. aug. 5. 10:19
 10/16 anonim válasza:

GTA V-ben és Minecraftban benne vagyok, Valorantal még nem játszottam, de tervezem kipróbálni.

Esetleg ha a kérdező tele lett jelentkezőkkel mások is írhatnak. :D

21/F

2020. aug. 5. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!