Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt pszichopata csajok?

Vannak itt pszichopata csajok?

Figyelt kérdés
De tényleg. Akik kihasználnak pasikat és ilyesmik.

2020. aug. 1. 14:43
 1/7 anonim válasza:
Biztos van de valószínűleg nem fogják beismerni.
2020. aug. 1. 15:00
 2/7 anonim válasza:
A pszichopata nem ezt jelenti. Nézz utána
2020. aug. 1. 15:06
 3/7 anonim válasza:
Jo kis fetis, erre most en is raizgultam
2020. aug. 1. 15:13
 4/7 anonim válasza:

Egy pszichopata lány nem ezt jelenti.

Egy pszichopata lány képes egyenlő vagy alárendelt szerepet is vállalni és akár hetekig, hónapokig, évekig észre sem veszed, hogy valami nem okés vele.

Viszont képes bármikor eldobni, mint egy taknyos zsebkendőt, ha már nincs rád szüksége

2020. aug. 1. 15:57
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Kb. Ugyan annyi pszichopata lány van itt ma is, mint amennyi tegnap volt.

2020. aug. 1. 16:34
 6/7 anonim válasza:

#4-es vagyok


Amúgy sok pszichopata képes annyira normális embernek produkálni magát, hogy akár az életed hátralevő részét is leélnéd vele, mert annyira jól képes álarcot viselni, hogy senki sem akarja különösebb módon kiszelektálni őt.

Amúgy egy egészséges ember soha nem választana tudatosan egy pszichopatát maga mellé és nem is akarná bevonzani maga mellé.

Senki sem akarná, hogy egy kiszámíthatatlan ember legyen maga mellett akinek különösebb módon nem szent semmi sem.

Aki akár 10 év múlva képes elhagyni őt Karácsonykor, mert kapott egy jó állásajánlatot vagy egy számára előnyösebb pasiért kezdett el vonzódni.

Én jártam korábban egy ilyesmi lánnyal és nagyon ijesztő élmény még akkor is, ha nem úgy kell elképzelni, hogy hajnali kettőkor elkezd pofozni téged és szex közben elkezd fojtani téged(hogyha erre gerjedsz szerintem bármelyik párkapcsolatban megtudod ezt beszélni a pároddal).

Képes az érzelmeit teljesen megjátszani és nem igazán törődik vele, hogy a másik fél mit érez. Egyszerűen az érdek vezérli őt. Hogyha a pénzre hajt képes lenne a saját édestestvéredet is elcsábítani, ha tegyük fel az ő vállalkozása éppen jobban működik, mint a tiéd esetleg képes lenne a legjobb barátoddal is lefeküdni, ha megtudja, hogy ő jobb az ágyban.

Képes lenne még a legaktívabb prostituáltból is egy szende szűzlánnyá válni, ha te éppen azt kívánod, viszont semmi őszinteségre és átláthatóságra ne számíts!


Amúgy egy valódi pszichopata sosem fog írni neked egy üzenetet és beismerni a problémáját, mert ez ellent mondana az ösztöneinek. Álarcot levetni bárki előtt akiből simán húzhatna még hasznot.


Ha kínzásra vágysz egy nőtől akkor menj el egy dominához! Olcsóbban jársz és talán még élvezni is fogod

2020. aug. 1. 20:18
 7/7 anonim válasza:
Persze
2020. aug. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!