Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek egy kis...

Lenne kedve valakinek egy kis kötetlen kulturálódáshoz?

Figyelt kérdés

Szeptemberig igen sok szabadidőm lesz, és eldöntöttem, hogy ezt a lelki-szellemi fejlődésemre fordítom majd. De ahogy sok mindent, ezt is jobb társaságban, és egy barátomban se érzek elég erős kíváncsiságot, lelkesedést az ötlet iránt. Most épp sztoikus filozófusokat olvasok, de egy barátom unszolására a terveim közé vettem Nietzschét is. Jó lenne elmenni művészmoziba, vagy csak egy Pink Floyd-album hallgatása mellett elmélkedni az élet értelmén. Ha hasonló beállítottságú vagy, és lehetőleg Budapesten/közelében élsz, írj! :)


ja, és 21/f, ha ez számít bármit is



2020. júl. 18. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Ez lenne a szellemi fejlődés? Pff..
2020. júl. 18. 16:28
 2/3 anonim válasza:
Azt hittem múzeumokba akarsz járni és logikai fejtörőket megoldani, már kezdtem örülni :D
2020. júl. 24. 11:30
 3/3 anonim válasza:
🤡🤡
2020. júl. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!