Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan lany itt aki bevalla...

Van olyan lany itt aki bevallal ilyen pasi lebuktatast?

Figyelt kérdés

Megbizhato 17-24 eves lany kb (kb 18-22 nezzen ki) aki bevallalna instagrammon hogy rair es beszel vele egy kicsit h lassam mi a reakcio?


(Tudom biznom kellene benne ha egyutt vagyunk ugyh ilyen valaszt nem kerek inkabb arrol van szo h megerosodjon bennem ha szakitanom kell)



2020. máj. 12. 22:28
 1/8 anonim válasza:
hát figyelj, én szívesen segítek, írd meg privátban az instádat és akkor bekövetlek és meglátod, hogy jó leszek-e a dologra, mit szólsz?
2020. máj. 12. 22:34
 2/8 anonim válasza:
Ha nincs bizalom, akkor nem működik a kommunikáció. Ha a kommunikáció nem működik, a kapcsolat sem fog. Ha már a béka segge alá süllyednél ezzel a dologgal, inkább szakíts szegény sráccal, jobbat érdemel nálad. Szégyeld magad!
2020. máj. 12. 23:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudjatok mi a szitu..
2020. máj. 12. 23:12
 4/8 anonim válasza:
Ilyen esetben kb felesleges tudni a hátteret. Ha már ilyen megfordul a fejedben, az már régen rossz és szánalmas húzás. Próbálj meg ennél okosabb lenni.
2020. máj. 12. 23:17
 5/8 anonim válasza:
Miért, mi a szitu?
2020. máj. 12. 23:39
 6/8 anonim válasza:
Én is ráírnék ha csak ennyi kell
2020. máj. 13. 00:00
 7/8 anonim válasza:
Én szívesen ráírnék, ha az segít, de ha hajlamos arra hogy hűtlenkedjen, akkor szinte biztos hogy visszaírna, és megpróbálna felszedni, szóval kellemetlen helyzet lenne mindannyiunknak. Ha nem bízol benne, szerintem már tudod is a választ, hogy mi történne, ha ráírna valaki. Mi történt ami miatt így érzel? Talán van egyszerűbb módja is ennek. Beszéltél már vele arról ,hogy nem bízol benne?
2020. máj. 13. 11:08
 8/8 anonim válasza:
Fuh ez undorító. :D
2020. máj. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!