Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akarom tudni hogy nem vagyok...

Lil_Peep_Fan kérdése:

Akarom tudni hogy nem vagyok egyedül aki igy gondolja,hogy nem egyszerű manapság ismerkedni,hol vagy hogyan lehetne barátkozni?

Figyelt kérdés

Igazábol szeretnék a lényegre térni,kívàncsi vagyok a véleményetekre

Amióta az eszemet tudom már óvodába nem voltam túlzottan nyitott a baráti kapcsolatokra ez abból is adódhat,hogy más vagyok mint a többi szexuálisan,szeretnék már nyitni emberek felé de félek a visszautasitástol pedig nem tartom magam annyira rossz embernek,nem nézek ki csúnyán, sokszor nem veszem komolyan az életet, szeretek néha vadulni,kirugni a hámból,örültségeket csinálni

Azonban volt egy baráti társaságom ami 7.dik osztálytól kezdődött csakhogy a “barátság”

Átment lezülésbe 4.év alatt sokat buliztunk együtt nagyon sokat és nagyon íntenzíven nem kíméltük a szervezetünket…

De ebből kiszáltam ahogy tudtam mert egy sülyedő hajónak éreztem nem volt egyszerű elengedni az egyetlen barátom de nem is akartam végignézni ahogy tönkre teszi magát.

És gyakran mikor csak rá számithatam sokszor egyedül,magányosnak éreztem magam hiába voltam velle nem éreztem azt hogy minden a legjobb,de ahogy miota lemondtam róla mégnehezebb a magányal megküzdeni pedig sok dolog elvonja a figyelmem róla,a munka és a jövöm építése mégis egyedül vagyok és semmi másra nem vágyok az élettől csak hogy egy nagyon jo baráti társaságba lehessek viszont nem tudom hogy ezt hogy tudnám kivitelezni mert rengeten visszautasitottak csak mert fura vagyok a szemükbe ,nem vagyok egy buta ember megvannak az életembe a problémák ez már nagyon régóta probléma szeretnék változni,változtatni a helyzeteken kezdek végre magam ura lenni de lehetőségét se érzem annak hogy megtudjam mutatni milyen vagyok mert mindenki csak magával törödik én pedig mindig mindenkit végighallgatam de ők engem sosse ellégé befelé fordult vagyok pedig egész érdekesnek tartom magam de ha csak magammal beszélgetek előbb utobb lehet hogy megőrülők nem tudom eldönteni hogy segítségre volna szükségem mert tudom hogy többet tudok kihozni magamból de nincsenek olyan emberek jelenleg az életembe akik kíváncsiak lennének rám.

Mit gondoltok a helyzetemről? 19/F


okt. 11. 10:12
 1/3 anonim válasza:

Mindenkire kíváncsi valaki,ezek alapján, amit írtál érdekes srác vagy. Bizonytalan vagy valamiért magadban,de ezt lehet te kreáltad. Akármilyen a szexualitásod, az nem ok arra, hogy így elszomorodj.

Biztosan nem ezért nincs barátod.

Egy jó nagy beszélgetéssel ki lehetne hozni, mi a gond és merre az irány !

Volt ilyen, aki ezután megtalálta magát és kiegyenesedett az útja !

okt. 11. 10:29
 2/3 anonim válasza:
Iskolában vagy munkahelyen haverkodj össze valakivel.
okt. 11. 18:21
 3/3 anonim válasza:

Nekem sincsenek barataim sajnos, en is szeretnek mar.

Nehez sajnos igy az ismerkedes

okt. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!