Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy viselitek el az élet...

Hogy viselitek el az élet ,,nagy” problémáit?

Figyelt kérdés

Új osztályban vagyok és van egy lány aki a padtársam földrajzon. Páros munkát adott a tanár, hogy térképet kell készíteni és hogy legyen egyedi, meg minden, mert akkor 5-t ad érte. Mondom ennek a lánynak, -Egyik nap ittmaradunk egy órára a könyvtárban és megcsináljuk?

Erre ő, ő biztos, hogy nem marad itt órák után majd megcsinállja otthon. Aztán meg mindenki engem néz bunkónak, hogy ráhagyom a feladatot… osztálycsoportban is erről kérdezgették egymást és ez a csaj kérdezte, hogy méretarányosan kell-e, erre válaszolank és kérdezik, hogy ki a párja. Ír egy ilyen x szemű emojit és leírja a nevem. Ezért utálom a pársomunkát. Van valami tippetek, gyakorlatotok, amitől kevésbé vagytok idegesek?


tegnap 22:29
 1/3 anonim válasza:
Visszaírtam volna a csoportba azt, amit most itt leírtál, hogy te szeretted volna vele együtt megcsinálni, de ő nem akart maradni, inkább megcsinálja egyedül.
tegnap 22:48
 2/3 anonim válasza:
Ez aztán tényleg az élet nagy problémái basszus... Azt kívánom legyen csak ennyi problémád az életben!
tegnap 23:12
 3/3 anonim válasza:

Te is csinálj egy saját térképet. A tanárnak meg lehet mondani, hogy versenyeztetek, hogy ki tud jobbat készíteni.


A csopiba pedig írd le, hogy felajánlottad neki, hogy órák után a könyvtárban majd megcsináljátok együtt, de ő ezt elutasította és mondta, hogy inkább otthon elkészíti. Te pedig ezt úgy vetted, hogy nem akar párban dolgozni veled, hanem egyedül szeretne.


Bár az is lehet, hogy azt akarta a csaj, hogy menj át hozzá, csak nem merte ezt nyíltan kimondani. Remélte, hogy veszed a lapot, és megkérdezed, hogy "akkor átmenjek hozzád?". De ki tudja... lehet simán csak bunkó volt.

ma 03:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!