Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket érdekel a 3d modelezés?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ilyen emberekkel akik szabadidejükben ezzel foglalkoznak vagy érdekli őket annyira a dolog hogy belevágjanak. Akár segíthetünk, tippeket és tanácsokat is adhatunk egymásnak

szept. 16. 14:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
Lany vagy?
szept. 16. 15:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, de barátkozás céljából írtam ki a kérdést, nem párkeresés céljából.
szept. 16. 15:17
 3/15 anonim válasza:
Ajánlom a Blenderforever csoportot, ott tuti találsz olyat, akivel meglesz a közös hang:)
szept. 16. 17:47
 4/15 anonim válasza:

Ebből élek.

Csakhogy amit én használok az nem blender, meg hasonló fisfos, hanem parametrikus tervezőszoftver.

Szerintem te nem erre gondolsz.

szept. 16. 21:05
 5/15 anonim válasza:
Fusion, autocad, solid ....
tegnapelőtt 08:58
 6/15 veszettkecske válasza:

4:


Miért fisfos-ozol? Parametrikus :O ettől most lehidaltam... képzeld, én is használok parametrikusakat -is. De parametrikusban is elég fontos már a subdivision is. A kettő együtt igazán a hatékony, ha már modellezésről beszélünk. És a blender-nek is vannak majdnem olyan mélységei mint pl a catia-nak, bár én nem blenderezek, de attól még nem nézem le, és nem jövök azzal, hogy húb+ én mérnök vagyok... jellemző.

tegnapelőtt 11:04
 7/15 veszettkecske válasza:

Kérdező, mit tudsz eddig erről a tág fogalomról? Mit szeretnél? Én csak úgy hobbiból szoktam modellezgetni ezzel-azzal, de nagyon jó időtöltés szerintem. Egyfajta játéknak tekintem, szóval én nem ebből élek:)

Műszaki tervezés vagy grafika? Ez a két fő út: a parametrikus vagy a poligon alapú modellezés -bár vannak átfedések, egyebek is. Én hobbiszinten mindkettőhöz értek.



Ha művészi beállítottságú vagy, akkor kezdésnek Sculptris a legjobb majd a Zbrush.

tegnapelőtt 11:36
 8/15 anonim válasza:

#6

Teszek rá. Az egyik művészet, a másik meg munka.

tegnapelőtt 14:33
 9/15 A kérdező kommentje:
Főleg karaktereket modelezek, szeretnék majd saját animációkat csinálni ezekkel a karakterekkel
tegnapelőtt 15:33
 10/15 veszettkecske válasza:

Textúrázod is őket? skinning, rigging? akkor gondolom tudod mik ezek:)

Mi módon modellezel? sculpting és retopo, vagy hagyományos polygon modellezés?


6, 8, Neked valami problémád van, amit nem itt kéne kiadnod. Látom, nagyon élvezed a munkád... lehet, nem ártana egy kis művészkedés, az talán megnyugtatna... egyébként van aki nagyon jól megél művészkedésből is és még szereti is.

tegnapelőtt 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!