Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Önbizalom hiányos magányos...

Andy000 kérdése:

Önbizalom hiányos magányos harmincas körüli nőkkel ismerkednék beszélgetnék barátkoznék szívesen. ? Szép napot

Figyelt kérdés

szept. 13. 08:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
Azért kell neki önbizalomhiányos lány barát, mert amikor majd négyesben társasjátékoznak otthon, ő, a gyerek, az asszony és az újdonsült lánybarát, akkor ne legyenek problémák. Most gondoljatok bele, az asszony vesztésre áll és tombolni kezd, vagy csalni akar a játékban, és egy öntudatos nő ebbe beleállna, máris kész lenne a baj, veszekedés és otthoni dráma. Kérdező okos, ő csak ennek szeretné elejét venni. Hogy mindenki hunyászkodjon csak meg, amikor az asszony tombol. És hagyják nyerni őt. Hiszen okos enged, szamár szenved.
szept. 13. 11:15
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok ☺️☀️ nagyon szépen köszönöm a sok hozzászólást véleményt értékes meglátást...

Elsősorban,ha tudnátok a történetet ami engem idáig hozott akkor tudnátok azt is, hogy én mennyire vagyok sérült ebben a kapcsolatban,... és,azt hiszem, mindenkinek meg lenne azonnal az a szimpatikus véleménye rólam, hogy,kb "igazad van!,ez tényleg szörnyű... és meg értelek,mert fontosabb volt a gyerek, mint hogy le lépj gyáva kutya ként, és tartottad a hátad minden megalázó kínzó pillanatban, csak, hogy mosolyoghass a gyermekedre ❤️..."

A történet nem nyilvános, ezért abba úgy gondolom, hogy csakis!, és kizárólag,a LEHETŐ LEGMEGBÍZHATÓBB ÉS LEGMÉLYSÉGESEBB LELKÜLETŰ egyének láthatnak majd bele...

Ha párt keresnék akkor ezt ide írtam volna,,, persze, nem lehet tudni, hogy éppen most kit vagy mit fog hozzám sodorni a sors.....az önazonosság pedig az összetörtségünk a megaláztatásunk -ból eredően az "ELÉG VOLT!",, és ne tovább,,,stb...

Gondolom érthető ahogy fogalmaztam...de ha még sem akkor majd probálok jobban kifejteni dolgokat, hogy ne legyen félre értés senkinek semmi.

A valászokat és az üziket ❤️ nagyon szépen köszönöm!, és mi hamarabb meg probálok válaszolni ☀️

Köszönöm mindenkinek az együttérző hozzáállást és szándékot.

További gyönyörűséges szép napot kívánok mindannyiunknak ❤️☀️❤️

szept. 13. 14:17
 13/17 anonim válasza:

Tehát pszichológust keresel.

Akkor miért nem ezt mondod?

Tudok párat, ugyanis ezen a területen vagyok.

szept. 13. 14:35
 14/17 A kérdező kommentje:
Már miért keresnék pszichológiai meg oldásokat xdxxdd,ez valahol vicces azért,, már hogy kiírók valamit konkrétan, és akkor teljesen más irányba kell el vinni "valamiért"!,mert ne hogy már az legyen amit én valójában akarok... amit akarok és szeretnék,azt én leírtam ❤️,ha másoknak ez "nem tetszik", vagy "inzultálja", akkor lehet szépen lapozni, más irányba menni... én csak leírtam amit szeretnék és ez ennyi is marad, köszönöm szépen a pszichológia hozzáállást xdxdxd,de nem kérek belőle köszönöm xdxdxdx üdv szép napot ❤️☀️❤️
szept. 13. 16:48
 15/17 anonim válasza:
Váljál el
szept. 15. 09:51
 16/17 anonim válasza:

Válj el, gyáva gerinctelen fszkalap:) !

Szegény feleség még azt sem tudja hogy szana-szét csalja a "férje", aki nem is férfi!


24/N

szept. 15. 10:42
 17/17 anonim válasza:
Válj el, aztán keress fel egy pszichológust. Ne legyél ennyire gerinctelen és életképtelen.
szept. 15. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!