Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet barátkozni ha én...

Hogyan lehet barátkozni ha én már vén vagyok hozzá középkorú harmincas nem volt életemben senkim sem segítenének társaságot keresni?!

Figyelt kérdés
Már harmincas éveimben járok de nagyon magányos furcsa különös különc fura fiú emberke vagyok másmilyen ember.

júl. 8. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Nagyon unom azt hogy már lassacskán bele lépek a negyedik x-be ennek az évtizednek a végén legvégén de még mindig én futok olyan szekér után ami nem vesz fel mert ez az igazság!!!

Röhej hogy nem éppen fiatal fejjel mindenki után én menjek csakhogy hátha lesz egy normális és rendes emberi társaságom azé ez is ku.rva fárasztó számomra!!!

júl. 8. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem jár senkinek.

Ezért kizárólag neked kell tenned.

Senkitől nincs jogod elvárni semmit.

júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha felajánlják neked a privátot, vagy rád is írnak, utána miért másokat hibáztatsz, ha nem sikerül semmi?

Ugye tudod, hogy nem azért nem barátkoznak veled, mert már harmincas vagy, hanem azért, mert nem hagyod?

A mentális problémával nem akarlak zaklatni, talán fel sem fogod, hogy beteg vagy, és nyilván nem is tehetsz róla, de a kérdésed tudatosságot sugall, akkor fel kellene fognod, hogy a te oldaladon pattog a labda.

júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!