Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni,barátkozni...

Valaki beszélgetni,barátkozni egy negyvenes férfival?

Figyelt kérdés
szept. 1. 15:48
 1/8 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek.
szept. 1. 15:57
 2/8 anonim válasza:
Mi a végcél?
szept. 1. 16:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak barátkozás.
szept. 1. 16:25
 4/8 anonim válasza:

Kicsit több információ, bemutatkozás (lakóhely pl, érdeklődés esetleg) után el tudnám dönteni, de ennyiből sajnos nem.

…de ha annyi kraft sincs, hogy egy férfi ezt megtegye nekem, akkor azt hiszem nem lenne egyforma sem a lelkesedés, sem az egymásra figyelés :)

szept. 1. 16:25
 5/8 anonim válasza:

Hogyhogy nincsenek barátaid és miért egy online ismerkedés érdekel?

Ha házas vagy, nincs az az Isten, ilyenkor szoktam mondani, hogy peeeersze, menjünk sétálni, vacsorázni, beszélgetni, színháza, de veszek jegyet a Zasszonynak is, jó? Le szoktak kopni a világjó barátok egyből.

szept. 1. 16:27
 6/8 anonim válasza:
Annyira unalmas már ez a sok ezredik ugyanolyan fantáziátlan, értékelhetetlen, minősíthetetlenül sz.r kérdés. Most komolyan úgy akartok barátkozni, beszélgetni, hogy pár alapvető infót is képtelenek vagytok kiböfögni magatokról? Komolyan, mintha valami agyhalottak gyűjtőhelye lenne ez az oldal, kipréseltek magatokból egy 3-4 szavas kérdést, és csodát vártok, miközben senkinek még csak halványlila fingja sincs arról, hogy kik vagytok, mi érdekel titeket, merre laktok stb.
szept. 1. 22:18
 7/8 anonim válasza:

"Csak úgy" barátkozni? Ilyen nincs!


Egyetlenegy nő sincs a világon, akinek bármilyen indokból lenne pl. vesztegetni való ideje!


Munkahelyed? Munkaköröd? Társadalmi szempontból van valamilyen hasznosságtudatod?


Bár a "tisztességes jövedelem" fogalma az online világban jelentősen átalakult, de azért na...

szept. 2. 09:33
 8/8 anonim válasza:
6-nak tök igaza van, info nélküli kérdésre mit vársz? Naponta megkérdezni 25-ször ugyanazt már nincs kedvem, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül! Tényleg érthetetlen, ha ismerkedni akarsz, mért nem tudsz 40 éves létedre normálisan írni magadról! Bár aki nem képes erre, nem is érdekel! Aztán megy a sírás meg a csodálkozás, hogy neten nem lehet ismerkedni! Hát így nem is lehet/érdemes!
szept. 2. 09:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!