Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baranya megyében barátkozás?

Baranya megyében barátkozás?

Figyelt kérdés

Keresek hozzám hasonló magányos fiatal lelkeket, lehetőség szerint Baranya megyében. Mivel én elég lelkizős és érzékeny fiú vagyok, ezért lányok talán előnyben. Szóval olyan barátot keresnék, akivel megtudjuk beszélni egymás problémáit, de természetesen programozgathatunk is élőben majd ha úgy alakul.

Pár infó rólam, még ha felszínes is. Szeretek zenét hallgatni, filmeket nézni, relaxációs videókat nézni/hallgatni. Szeretek felfedezni, természetbe járni. Állatbarát vagyok, elsősorban macskák minden mennyiségben, de a kutyusokat is szeretem (Nekünk sajnos nincsen kisállatunk). Mostanában eléggé depressziós vagyok az egyedüllét miatt, ingadozik a hangulatom. Azt vettem észre ha társaságba kerülök és nincs időm ezeken törni magamat, akkor minden rendben. De egyedül bezárva megbolondulok. Esküszöm lassan jobban várom a munkát, mint a hétvégéket. Introvertált személyiség vagyok, de antiszociálisnak nem mondanám magamat. Szórakozóhelyekre nem szoktam járni, koncertekre sem (nem is lenne kivel), emellett nem fogyasztok alkoholt és nem dohányzom. Aki nagyon Z generációs fiatal, azzal lehet nem fogok túlságosan kijönni. Természetesen én is haladok a korral, és én is fiatal vagyok, de mégsem mondanám magamat nagyon modern/mai beállítottságúnak. Valamiben jobb az új, valamiben a régi. Ezt vallom. Röviden tömören, a TikTok-on szocializálódott, meg "Csumika" "Pussz" "Vok" arcok kiméljenek. Életkor kikötésem lenne, egy 17-es korhatár legalább (csupán az érettség miatt)

Az itteni nevem nem valós, egyáltalán nem is hasonlít rá az igazi nevem, ezt csak random megadtam anno. Illetve sem Facebookon, sem más platformon nem élek igazán, értem ez alatt azt hogy nem osztok meg dolgokat, nincsenek rólam kint képek, csak profil. Ha valakinek ez nem szimpatikus, azt tiszteletben tartom természetesen. A "Szia írj"-ra nem biztos hogy reagálok, örülnék ugyanis ha legalább párt sort írna előtte az illető magáról, vagy privátban küldene üzenetet. Szerintem ezek nem nagy elvárások, de ha valakit megsértettem velük akkor elnézést.



aug. 25. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Mindent leírtál magadról a kérdésben, de az nem derül ki, hogy hány éves vagy.
aug. 25. 21:04
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok :)
aug. 25. 21:09
 3/4 anonim válasza:
Írtam tegnap este egy üzenetet neked!
aug. 26. 17:18
 4/4 anonim válasza:
Az esti üzeneteknél nincs is jobb a világon.
aug. 31. 02:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!