Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve néha...

Valakinek lenne kedve néha összeülni zenélgetni meg zenéről dumálni?

Figyelt kérdés

Én gitározom, kicsit kísérletezek az énekkel.


Életkor annyira nem számít talán, de legyél 20 év és 120 év között, én 30-as éveim vége felé járok.


Én Budapesten vagyok, és max. 1 órát éri meg szerintem utazni kb.


Lehetsz énekes, hangszeres, de hasonló zenéket szeressünk, meg legyünk kb. egy szinten zeneileg.


Inkább a popzene érdekel meg az improvizáció, a rockot szeretem azért.



aug. 16. 20:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Máris törölte magát, vagyis ez is egy kamu volt. Szuper...
aug. 21. 07:01
 12/12 anonim válasza:

10

Tudom, hogy már nem nézi a kérdező, de azért reagálok:

Dehogy fogok keresgélni, szépen megírtad nekem a legfontosabbakat, teljesen feleslegesen, mert előre tudtam, hogy egyik borzalmasabb, mint a másik. És úgy is lett.

Főleg a nők - hát ezek mind egyformák, műanyagra sminkelt plázacicák, mind nyöszörögve egyformán énekel, halott az egész.

A férfiak is mind ugyanaz, bármelyiket megnyitottam, mind új volt számomra, de mindegyik olyan volt, mintha már hallottam volna, pedig kerülöm ezeket a zenéket.

Meghalt a zene, én meg kiöregedtem az új baromságokból.

aug. 21. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!