Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve néha...

Valakinek lenne kedve néha összeülni zenélgetni meg zenéről dumálni?

Figyelt kérdés

Én gitározom, kicsit kísérletezek az énekkel.


Életkor annyira nem számít talán, de legyél 20 év és 120 év között, én 30-as éveim vége felé járok.


Én Budapesten vagyok, és max. 1 órát éri meg szerintem utazni kb.


Lehetsz énekes, hangszeres, de hasonló zenéket szeressünk, meg legyünk kb. egy szinten zeneileg.


Inkább a popzene érdekel meg az improvizáció, a rockot szeretem azért.



aug. 16. 20:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
A zenei ízlésünk miatt nem igazán lenne jó ötlet.
aug. 16. 22:00
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért, mit szeretsz?
aug. 16. 22:14
 3/12 anonim válasza:
Én énekes vagyok, ha gondolod írj.
aug. 17. 00:11
 4/12 anonim válasza:
Én dobolok, simán benne vagyok, improvizálni én is szeretek. Írj és beszélhetünk mwg konkrét időpontot :)
aug. 17. 01:26
 5/12 anonim válasza:

Melyik korszak popzenéjét szereted?

Ha a mait, akkor nem releváns, ha 1960-90 közöttit, akkor én is.

aug. 17. 12:24
 6/12 A kérdező kommentje:

5:


Szerintem nem olyan gáz a mai popzene sem, csak rengeteg az új zene, keresni kell nagyon mi az ami tetszik, sokszor kevésbé ismert előadóktól is.


60-90-ig is sok volt amire azt mondanád gagyi, biztos vagyok benne, csak azokra már nem emlékszünk annyira.


Szóval én minden korszakot szeretek, 1-2 jó számot minden korszakban találok. Amúgy pl. a grunge is pop zene, ha azt vesszük, és én onnan is szeretek sokat.


Bírom a Beatles-t is, Rolling Stones-t is, de tőlük is csak párat.

aug. 17. 14:36
 7/12 A kérdező kommentje:

Így utólag, lehet mást értünk popzene alatt, szóval inkább azt mondanám, beszélgessünk, aztán kiderül van-e közös ízlés.


Nekem ez is popzene pl. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ZmdzjDgflSk&list=LL&index=1

aug. 17. 14:56
 8/12 anonim válasza:

Hát ha a külföldet nézzük, akkor még a 90-es évek elmegy.

De 2000 után akárhogy is erőlködöm, nem találok jelentős számban számomra érdekeset. Egy kezemen meg tudom számolni.

Ezért írtam a kedvenc korszakom, a zenék többségét onnan hallgatom, és azok tetszenek igazán. De nem a legismertebb zenék a kedvenceim.

aug. 17. 18:07
 9/12 anonim válasza:
Úgyhogy nálam Beatles, Rolling, Sting nem nagyon játszanak. Talán leginkább a Beatles, de az ismeretlenebbek között.
aug. 17. 18:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Lehet csak több időt kéne töltened spotify-on meg kereséssel. :D


Norah Jones, Adele, Richie Kotzen, John Mayer, Sia, Alicia Keys, Tool, James Bay...


Nekem abszolút hányozna a 2000 utáni vibe.

aug. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!