Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek van kedve könyvklubbot alapítani?

Figyelt kérdés

Nem ragoznám túl, úgy működne, mint egy tipikus könyvklub.

Mondjuk a tagok havonta ülnének össze, akár 1-2 sör ( lányoknak koktél ) társaságában ( de ez se kötelező jelleggel, lehet csendesebb helyen is, italok nélkül ) és megbeszélnék az aktuálisan elolvasott könyvet. Ezen a napon az aktuálisan következő tag a sorban kijelölné a következő könyvet.


Lenne 1-2 alap 'szabály' is, de semmi komoly. Úgy gondolom, aki ilyenre jelentkezik, az teljesíteni tudja ezt a minimális elvárást.

Mivel csak havonta lenne találka, így szigorúra vennénk.

-Aki 3x nem olvassa el a kijelölt olvasmányt / nem jelenik meg, az kizárásra kerül. Kivéve ha jó indoka van rá, ilyenkor meghallgatjuk és szavazást tarthatunk, hogy elnézzük-e neki az adott alkalmat.

-Évente ezek a számlálók nullázódnának.


Hogy mindenki érvényesülni tudjon a klub nem lenne túl nagy méretű, rajtam kívül 5 emberrel kalkulálok még, így évente mindenki 2 könyvet tudna ajánlani a közösbe.


Ha van kedved, akkor írj privátban.

Nem kötelező budapestinek lenned, hiszen havi 1x úgy gondolom, hogy bárhonnan megoldható, hogy BP-n legyél.


Cél a barátkozás, tanulás, önfejlesztés.

25F



aug. 11. 15:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hacsak koktélt szabad innom, de sört nem, akkor inkább kihagyom.. (L)
aug. 11. 15:54
 2/11 anonim válasza:
És én férfiként sört kell igyak, Én miért nem ihatok koktélt?
aug. 11. 16:07
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen.


Természetesen olyan felnőttek jelentkezését várom, akik képesek egyedül eldönteni, hogy mit isznak vagy isznak- e egyáltalán :).


Első kettő itt kiesett, mert ők segítségre szorulnak ennek eldöntésében, vannak ilyenek, nem tudnak a szülőkről leválni és állandó megerősítésre szorulnak egy felnőtt személyében.

Nem szégyen ez.

aug. 11. 16:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Hajrá, de ezt már privátban tegyétek kérlek, mert a kérdédhez nincs köze és a moderátor törli.
aug. 11. 16:50
 5/11 anonim válasza:

Szerintem azért nem jelentkeznek szinte még minimálisan, mert az olvasási és a megjelenési "kötelezettség" riasztóan hat.


Mármint személyesen értem. Sok mindent már az egyházakban is online közvetítenek. Tehát sokan elvárhatják azt, hogy rugalmas legyél.


Érted, hogy mire gondolok? Nem szeretik a "kizárás" fogalmát. Azonosítják a diszkriminációval, a hátrányos megkülönböztetéssel.

aug. 11. 19:44
 6/11 A kérdező kommentje:

Azonosítsák, engem nem igazán zavar.

Majd jelentkezik olyan, aki nem azonosítja azzal és ez így van jól. Nem erőltetem magam rá senkire.


Akinek megfelel, megfelel. Akinek nem, hát ő meg nyugodtan tovább görgethet nem? Hiszen nem ülök mögötte egy fegyverrel, hogy márpedig jelentkezel a ki*aszott klubba vagy szétlövöm a fejed.

aug. 11. 19:49
 7/11 anonim válasza:
Én inkább olvasok egyedül, nem kellenek olyan ellenszenves, kioktató modorú emberek, mint a kérdező. :)
aug. 11. 21:15
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem, viszont ez nem egy válasz a kérdésre.

Ez esetben miért nem mentél csak tovább?

Illetve van egy rossz hírem, a jelek szerint olvastunk már együtt, hiszen az előzményeket elolvastad itt :).

aug. 11. 21:26
 9/11 anonim válasza:
#8: De, válasz, mert benne van a mondókámban, hogy nem szeretnék. És ha olyan nyitott vagy, akkor el kell fogadnod azt is, ha valaki kedvezőtlen véleménnyel van rólad. Vagy netán véleménydiktatúra van, és csak ajnározó, lelkendező hozzászólásokat szabad írni. Lehet, hogy olvastunk együtt, de könyvet nem szeretnék veled, köszi.
aug. 11. 21:34
 10/11 anonim válasza:
Klubbot? Mi az a klubb?
aug. 20. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!