Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecenben vannak Furry-k...

Debrecenben vannak Furry-k akiknek lenne kedve barátkozni ? 21/F vagyok párom meg 18/L próbálunk egy társaságot összehozni csak nagyon nincs ember , ha van akkor kérlek írjatok.

Figyelt kérdés
Aki furry HATER az kérlek ne írjon, tudjuk hogy utáljátok meg minden de mindenki mást szeret

jún. 24. 09:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vannak, de nem avatunk be akárkit, pont a sok hater miatt.
jún. 24. 10:04
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha van esetleg bárki aki szeretne csatlakozni ,barátkozni az kérlek írjon ide vagy privibe
jún. 24. 10:05
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 esetleg minket be tudnátok avatni ?
jún. 24. 10:06
 4/12 A kérdező kommentje:
Hól tudnék csatlakozni , vagy mivel lehet ki érdemelni hogy csatlakozhatsak ?
jún. 24. 10:12
 5/12 anonim válasza:
Akia a Hol-t HÓÓÓÓÓÓÓÓÓL-nak írja az ne Furry-skedjen, hanem szakadjon el a cigány putriból és képezze magát :).
jún. 24. 14:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány, és nem is élek olyan körülmények között mint egy cigány ,nem olyan a bőrszinem sem , a beszédem sem olyan , csak annyi hogy igen van helyesírási hibáim , szóval attól hogy valaki sietve ír és elír valamit, az nem azt jelenti hogy Cigány, már bocsánat .... , és nem veszekedni szeretnél csak sokszór megkapom hogy tanúlj már meg helyesen írni, és már idegesít .... , szóval elnézést ha picit felhúztam magam ezen ...#5 ..
jún. 24. 15:05
 7/12 anonim válasza:

A hosszú ó betűt nem lehet sietve írva elírni, ahhoz tudatos döntés kell :). Rengeteg más helyen ugyancsak ilyen 'gyors' elírásaid vannak.

Néhány mondatodnak pedig nincs értelme se. Gondolom ez is a fantasztikus sebességednek köszönhető és véletlen sem azért van, mert nem tanultál meg rendesen írni és fogalmazni.

jún. 24. 15:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó tutod mit én nem szeretnék veszekedni , legyen igazad
jún. 24. 16:14
 9/12 anonim válasza:
Én furry-skednék a csajoddal 21/F
jún. 24. 20:04
 10/12 anonim válasza:
Miaza a furri?
jún. 25. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!