Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sajnos nagyon magányos vagyok...

Sajnos nagyon magányos vagyok itt Budapesten, lenne kedve valakinek barátkozni? 20/F

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ma van a szülinapom, tulajdonképpen senki nem köszöntött fel, meg egyedül is töltöm, így, igen valahol elkeseredettségemben született meg a kérdés, de szeretnék amúgyis barátokat, sajnos sokat csalódtam ebben a témában, sokszor magamra hagytak, amíg én segítettem.

Olyasvalakit keresek, aki a közelben él, és komolyan is gondolná. Személyes preferencia, ha korombeli, és fiú, hiszen tapasztalatok alapján, jobban szót tudok érteni, de bárki lehet.

Rólam annyit szeretnék mondani, hogy egyetemista vagyok/voltam, nem annyira vonz a bulik világa, viszont szeretek sétálni, főleg este, zenét hallgatni, játszani (gta online), vagy videót vágni, nézni.

Köszönöm előre is a válaszokat, üzeneteket.



aug. 10. 12:23
 1/9 anonim válasza:

Szia, elöször is boldog szülinapot! ha van kedved irj en beszelgetnek szivesen 😊

F.

aug. 10. 12:27
 2/9 Nemtomfantom válasza:
Nem az a korcsoport vagyok és pláne nem Bp-i, de ennek ellenére boldog születésnapot kívánok🙂
aug. 10. 12:29
 3/9 anonim válasza:

Én inkább az édesanyád lehetnék, de azért nagyon boldog születésnapot kívánok neked sok szeretettel! Ez egy szép kerek szám, és még nagyon fiatal vagy. 🙂🥂


Szerintem az első válaszoló jó barát lehet neked.

aug. 10. 12:55
 4/9 anonim válasza:
boldog születésnapot, vigyázz az itteni emberekkel mert ki tudja mi félék csak óvatosan!
aug. 10. 12:55
 5/9 anonim válasza:
3-as vagyok. Igen ez fontos amit a 4es írt, legyél óvatos azért! Sok kellemetlen meglepetés érhet, de ha óvatos vagy, akkor sikerülni fog jó barátot találni azért.
aug. 10. 12:57
 6/9 anonim válasza:

Szia! Nem szoktál bulizni, akkor gondolom alkoholt se nagyon. 20 éves vagy... májad jó állapotban van?

Ha gondolod osszefuthatunk, egy fekete Volkswagen Transporterrel leszünk pár ukran haverral Pillangó parknál

aug. 10. 15:18
 7/9 anonim válasza:
Utolsó, lekötözted a halott anyudat, és a kérdezővel akarod meghágni??
aug. 10. 15:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nagyon szépen köszönöm a kedves, üzeneteket válaszokat. 🥰

Igyekszem megválaszolni mindet, csak időkorlát van az oldalon, privát üzeneteknél. Mégegyszer köszönöm, jól esnek az üzenetek ❤️

aug. 10. 15:26
 9/9 anonim válasza:
Boldog születésnapot, 6-os szerintem te meg keresd meg apudat valamelyik tomegsirba
aug. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!