Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Őrülten jó spinéket és skacoka...

Őrülten jó spinéket és skacokat keresek,vagytok néhányan?

Figyelt kérdés

Szóval olyan csajszikat és srácokat keresek,akik szeretnek bulizni éjjel-nappal, nagyon aranyosak, kedvesek és alázatosak és béketűrőek.Nos ez alatt azt értem,hogy megyünk időnként saját buliba ahol én keverem a zenét és magam leszek a házigazda is egy az egyben (Saját mini klub, f"sza zenékkel).Szex kizárt,csak tánc és kaja max, aztán pedig általában véve hétköznaponként kora délutántól éjjelig vagy hajnalig buszozunk,vonatozunk,metrózunk és vilingerezünk szanaszét az egész városban és az egész országban. Közben fő a vidámság. Megyünk ameddig a szemünk ellát. Főleg addig amíg van közlekedés és nyári szünet van.Siófoktól-Vácon át Győrön keresztül Pilismarótig minden bejátszik. Csak aludni megyünk haza és másnap,vagy utána megint megyünk mint akit kergetnek,vagy elzavartak otthonról.Tekergünk mint az eszetlen tekergő Ewing összevissza. Időnként állom a fagyit vagy a mekis, burgeres kajákat. Nem időzünk sokat sehol.Kaja időnként és már megyünk is azonnal tovább az első busszal vonattal, amit valami érmével,vagy francia kártyával sorsolunk ki együtt, vagy ami éppen indul a busz vagy vonatállomásról valahová.Igazából CSAK BELFÖLD!! max úgy külföld, hogy Szlovákia,vagy Ausztria,ha éppen mondjuk az utóbbinál Hegyeshalomnál kötünk ki, akkor kicsit átszaladunk veszünk pár kis kaját,vagy akármit és már megyünk is vissza valahová.Mindenképpen mennünk kell folyamatosan és sehol sem tölthetünk el 25-30 percnél többet, mert azzal is csak megy a lóvé és az idő főleg. Na?? Priviben várom a jelentkezőket. Péntek késő este 1-2 óra buli, hétköznaponként meg hétfőtől-csütörtökig meg nem állunk sehol 16:30 - 1:30-ig féktelen bolyongás. Várom a jelentkezőket...


Köszi...:)



#zene #Magyarország #utazás #klub #buli #diszkó, tánc, szórakozás, poénkodás
aug. 5. 23:15
 1/5 anonim válasza:

😂😂🤣

Tekergő Ewingok, meg féktelen bolyongás,naon teccik

de hülye vagy 😂🤣🤣🤣

aug. 5. 23:28
 2/5 anonim válasza:

De mégis hogyan??

Te fizeted az utazást,vagy mindent drága bérletekkel oldunk meg?

Amúgy nem rossz ötlet,csak vastag pénztárca kell hozzá meg idő.

Sajna abból van a legkevesebb ebben az országban,mert mindenki benne van a pénzkereső mókuskerékben és abból csak nagyon ritkán tud kiszakadni.

Ráérős tiniket meg nem fog anyuci és apuci szabadon engedni egy idegen bácsival vagy nénivel az fix, gondolom ezt vágod.;)

aug. 6. 00:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen vágom! Nem tinédzserekre gondoltam,hanem bárkire, felőlem meg mindenki azt hoz magával, akit csak akar. Szülői felügyeltet vagy anélkül édes mindegy.Ez már részletkérdés. Országbérlet és Pest vármegye bérlettel és lóvéval (Már akinek futja erre) meg oda kóválygunk ahová akarunk. Már aki megteheti ezt, tisztában vagyok ezzel is. Nem vagyok sem emberevő sem pedig cukrosbácsi.Egy jó kis pörgésre és bulizásra vágyom, értelmes emberekkel és társasággal.Akinek nem inge az amit kiírtam, ne vegye magára,csak azok írjanak,akiket ez érdekel és mutatnak rá megfelelő hajlandóságot.Az hogy a Magyarok nagy része pár forintért halálra dolgozza magát Made in Hungary életképek alatt nem érdekel.Minden a saját sorsának és életének kovácsa.Akinek a pénz fontosabb mint az élet a jókedv a buli és a kikapcsolódás, az csinálja mint mindig, de akit érdekel más is mint elsüllyedni a munka tengerében , azok jelentkezését várom privátban. Kb erről ennyit! 😉
aug. 6. 00:18
 4/5 anonim válasza:
Nem
aug. 6. 11:19
 5/5 anonim válasza:
te Őrülten jó spiné vagy skac vagy?
aug. 8. 20:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!