Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan aki online barátkozo...

Van olyan aki online barátkozott össze valakivel, akivel sokáig megmaradt a baráti viszony?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körben vagy akár saját tapasztalat is jöhet.

Ha van vagy volt ilyen, mennyi ideig tartott?



#ismerkedés #barátság #Barátság, ismerkedés #Online barátkozni
júl. 28. 17:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az első 10 évig tartott. A mostani másfél éve tart a nehéz helyzet ellenére is.
júl. 28. 17:44
 2/11 anonim válasza:
Igen. Tavaly októberben barátkoztunk össze, és még mindig tart a barátság. A legeslegjobb barátom, lelkitársam 😊
júl. 28. 17:48
 3/11 anonim válasza:

Igen van :D

Két és fél éve ismerem az egyik legjobb barátom erről az oldalról.

júl. 28. 18:04
 4/11 anonim válasza:
Több is, több éve tart, de természetesen személyesen is találkozunk alkalmanként.
júl. 28. 18:14
 5/11 anonim válasza:
A három barátnőmből kettőt a neten ismertem meg (nő vagyok én is). Az egyikkel éveken keresztül gyak.lag napi szinten leveleztünk (akkor még nem volt cset) és végül találkoztunk, azóta is barátnők vagyunk (18 éve).
júl. 28. 18:25
 6/11 anonim válasza:
Három és fél éve van egy korombeli barátnőm.
júl. 28. 18:28
 7/11 Gál Gábor 2024 válasza:

A többség eltűnik pár levélváltás után.

Egy kamaszlánnyal beszélgettem kb. 3 évig, sajnos ő lenémított.

Van egy korombeli nő, vele már tíz éve levelezünk :)

júl. 28. 18:55
 8/11 anonim válasza:

Páromat is mmo-ból ismerem, évekig barátok voltunk, mielőtt összejöttünk. 2010-ben indult. De az egyik legkedvesebb barátnőmet is online ismertem meg egy kattintgatós játékban, ennek is legalább tíz éve.

Kamaszként is a legjobb barátnőim netről voltak (akkoriban még msn-en toltuk, jajdeöregvagyok), az egyikükkel még együtt is laktunk egy évig egyetemistaként, de aztán az élez elsodort egymástól. Egyikük még ismerős fészen, de már nemigen beszélünk.

júl. 28. 19:15
 9/11 anonim válasza:

Négy éve egy nagyon értelmes,kulturált sráccal ismerkedtem meg itt. Több személyes találkozás, sok közös idő is volt,de a tanulmányai miatt az élete megváltozott és így elköszönéssel véget ért a barátságunk.

Sajnos azóta sem tudtam barátot találni, mert tény és való,hogy eltűnnek pár levél után.


F/ Bp

júl. 28. 19:20
 10/11 anonim válasza:
Itt volt 2*: igaz, hogy csak netes levelezések voltak, de az egyikkel majdnem 3 évig tartott, a másikkal most is, de nagyon szakaszosan tart még. Innen indult az egész.
júl. 28. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!